HomeMagazinHande Ataizi ile Dinç Aydoğdu alışverişte! ‘Aman güzel çekin’

Hande Ataizi ile Dinç Aydoğdu alışverişte! ‘Aman güzel çekin’

Hande Ataizi ile Dinç Aydoğdu alışverişte! ‘Aman güzel çekin’

Milliyet‘den Mesut Yılmaz‘ın haberine göre, İki sezondur Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ‘Camdaki Kız‘ dizisinde rol alan Hande Ataizi, kendisinden 20 yaş küçük sevgilisiyle Nişantaşı‘nda objektiflere yansıdı. Görüntülendiklerini fark edince kahkaha atan oyuncu, muhabirlere takılmadan edemedi.


Kanal D’de ekrana gelen ‘Camdaki Kız’ dizisinde Cana karakterine hayat veren ve sergilediği performansla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

SEVGİLİSİYLE NİŞANTAŞI’NDA
48 yaşındaki güzel oyuncuya, uzun süredir aşk yaşadığı kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Dinç Aydoğdu (28) eşlik etti.

Bir mekanda yemek yedikten sonra alışveriş turuna çıkan Ataizi ile Aydoğdu, yaklaşık altı mağaza gezdi. Aradıklarını pek bulamayan ikili, muhabirlerin görüntü aldığını fark edince kahkaha attı.

MUHABİRLERE TAKILDI
ABD’li Benjamin Harvey ile evliliğinden Leon adında bir oğlu olan Ataizi, “Aman güzel çekin arkadaşlar” diyerek, muhabirlere takıldı.

ANNESİ İÇİN RUTİN KONTROL
Öte yandan Hande Ataizi, geçtiğimiz haftalarda da annesi Nermin Çelen ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Bir binada bulanan sağlık merkezine giren Hande Ataizi ve annesi, yarım saat sonra binadan çıkış yapmıştı.

Sağlık durumları sorulan Hande Ataizi, annesi için rutin kontrole geldiklerini ifade ederek herhangi bir sorun olmadığını söylemişti. Hızlı hareketleri dikkat çeken anne-kız, yan binada bulunan başka bir sağlık merkezine geçiş yapmıştı.