HomeMagazinHALİL SEZAİ: PİŞMANIM

HALİL SEZAİ: PİŞMANIM

HALİL SEZAİ: PİŞMANIM

Geçtiğimiz sene İstanbul’un ilçesi Tuzla’da komşusu Hüseyin Meriç’i darp eden ve 43 gün cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen Halil Sezai, yaşanan skandal olay ile ilgili konuştu. İtirafta bulunan ünlü şarkıcı, “Beni saygılı yetiştiren aileme mahcup oldum. Onları üzdüğüm için pişmanım” ifadelerini kullandı

Tuzla’da, komşusunu darp ettiği gerekçesiyle 4 ayrı suçtan toplamda 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılan Halil Sezai, yaklaşık 1 buçuk ay sonra hükümle birlikte tahliye edilmişti.

Olay sonrası ilk kez gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sezai, sözlerinin çarpıtıldığını iddia etti. “Basına çok kırgınım.” diyen Halil Sezai, “Benim sözlerim çok başka şekilde çarpıtıldı. Sözlerimin devamında yazıldığı gibi bir şey olmadığı için ‘Keşke yapsaydım da bu yazılanların bir karşılığı olsaydı’ dedim. Pişmanım, tabii ki üzgünüm. En çok beni saygılı yetiştiren aileme mahcup oldum. Onları üzdüğüm için pişmanım. 41 yaşındayım, ilk defa biriyle kavga ettim.” şeklinde konuştu. 

Yaşanan olayların iş hayatını etkilemediğini dile getiren ünlü şarkıcı, “Ben normal hayatıma devam ediyorum. Tabii ki sahneler oluyor, teklifler de alıyorum ama ben bu hayatı istiyor muyum onu bilmiyorum.” ifadelerini kullandı. Sezai, bu sözleriyle hayatından pek memnun olmadığını belirtti.(Habertürk – Tolga Aslan)