HomeMagazinGÖRÜCÜ USÜLÜ EVLENDİM, ÇOK TATLI BİR KOCAM VAR

GÖRÜCÜ USÜLÜ EVLENDİM, ÇOK TATLI BİR KOCAM VAR

GÖRÜCÜ USÜLÜ EVLENDİM, ÇOK TATLI BİR KOCAM VAR

Beş yıl önce Akgün Fırat ile nikah masasına oturan şarkıcı Deniz Arcak, samimi açıklamalarda bulundu. Eşiyle görücü usulü evlendiğini söyleyen Arcak, “Evlendik, pişman da değiliz. Herkesin kendi alanı var öyle olunca işler yürüyor.” diye konuştu

Önceki gün gerçekleşen Müzik Yorumcuları Meslek Birliği’nin (MÜYORBİR) 11. Olağan Genel Kurulu’na oy vermek için katılan şarkıcı Deniz Arcak, çıkışta dostları Eda Özülkü ve Ali Güven’le objektiflere yansıdı.

Muhabirlerle sohbet eden Arcak, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 2016 yılında Akgün Fırat ile nikah masasına oturan 53 yaşındaki şarkıcı, eşiyle görücü usulü evlendiğini söyledi.

Çok tatlı ve komik bir kocam var.” diyen Deniz Arcak, sözlerine şöyle devam etti:

Ablamın sınıf arkadaşı, hatta görücü usulü sayılır. Ama kendim görüp karar verdim. Evlendik pişman da değiliz. Herkesin kendi alanı var öyle olunca işler yürüyor. Millet birbirinin kafasına yumurta gibi akmadığı zaman iyi. Yani hayatımdan memnunum. Bana ‘müziği bıraktı’ diyorlar ama ömrümde hiç bu kadar şarkı yapmamıştım.

“Piyasanın içinde olmak için yanıp, tutuşan biri değildim!” diyen Arcak, ardından sözlerine şöyle devam etti.

Hayatta nereye evrildiysem oraya yöneldim. Hala yapıyorum müziği bırakmadım, beni dinleyebilirler. Yeni şarkılar yapıyorum. Kendi istediğim gibi sahneye de çıkıyorum. Piyasayı bıraktım sadece. Herkesin bildiği çok ortada olma halini bıraktım. Pazarda duyulan müzik belki daha kolay algılanır ama bazılarına tahammül edemiyorum. Öyle de bir iş yapmak istemiyorum. Niye yapayım ki beğenmediğim işi ayıp olur. (Habertürk – Tolga Aslan)