HomeMagazinGülşen’den konserde olay çıkaran hareket: LGBT bayrağı açarak” Herkesin cinsel kimliği…”

Gülşen’den konserde olay çıkaran hareket: LGBT bayrağı açarak” Herkesin cinsel kimliği…”

Gülşen’den konserde olay çıkaran hareket: LGBT bayrağı açarak” Herkesin cinsel kimliği…”

Sahne kıyafetlerinin yanı sıra açıklamalarıyla da gündemden düşmeyen Gülşen bu kez de sahnede yaptığı o hareketle gündeme bomba gibi düştü. Tepki alan hareketinden sonra konseri terk edenler oldu. Bakın gülşen sahnede o bayrağı nasıl çıkardı.

Uzun zamandır yoğun bir konser maratonu olan ve şarkılarının yanı sıra kıyafetleriyle de gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açtı.

“HERKESİN CİNSEL KİMLİĞİ KENDİNE AİT”

Yoğun bir konser maratonu bulunan şarkıcı, önceki akşam Antalya‘da sahne aldı. Herkesin cinsel kimliğinin ve hayatının kendine ait olduğunu söyleyen Gülşen, konser esnasında LGBT bayrağı açarak “Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz” dedi.

İZLEYİCİLERİN BAZILARI KONSERİ TERK ETTİ

Gülşen’in sahnede LGBT bayrağı açması izleyicileri ikiye böldü. Bir kısım Gülşen’e destek vererek alkışlarken durumdan rahatsız olan bazı vatandaşların konseri terk ettiği ileri sürüldü.