HomeUncategorizedGÜLŞEN VE OZAN ÇOLAKOĞLU EVLENİYOR

GÜLŞEN VE OZAN ÇOLAKOĞLU EVLENİYOR

GÜLŞEN VE OZAN ÇOLAKOĞLU EVLENİYOR

Üç ay önce nişanlanan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, sürpriz bir kararla nikâh tarihini öne çekti. Çift bugün evleniyor.

5 yıldır birlikte olan ve 5 Mart'ta Gülşen'in Bebek'teki evinde nişanlanan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, planları bozup, evlilik tarihini 1 ay öne çekti.

Daha önce Temmuz'da İspanya'da evlenmeyi planladıklarını açıklayan çift, bugün Türkiye'nin Barselona Başkonsolosluğu'nda hayatını birleştirecek. Ünlü şarkıcı ile müzisyen nişanlısı, nikâh için aile ve yakın dostlarından oluşan 10 kişilik küçük bir grupla İspanya'ya gitti. Çiftin nikahı kentin en lüks oteli W Hotel'de kıyılacak. Balayı ise Dubai'de olacak.

Türkiye'den sadece yakın dostlarını özel uçakla Barselona'ya götüren Gülşen ve Ozan çifti geceliği yaklaşık 3 bin lira olan otelde 15 Haziran'a kadar kalmayı planlıyor.

NEDEN BARSELONA?

İkilinin nikâh için Barselona'yı seçmesinin ise özel bir nedeni varmış. Ozan Çolakoğlu, bir konser için gittikleri İspanya'da Gülşen'e aşkını ilan etmiş ve ilişkileri burada başlamış.Daha önce Gülşen'in Barcelona'da bir şatoda evlenmek istediği haberleri çıkmış, Gülşen iddialarla ilgili "Şato yazıldı ancak daha mütevazı bir yer istiyoruz" demişti.