HomeTv dünyasiGÖZYAŞLARINA BOĞULDU! UĞUR’DAN ‘DİSKALİFİYE’ AÇIKLAMASI!

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! UĞUR’DAN ‘DİSKALİFİYE’ AÇIKLAMASI!

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! UĞUR’DAN ‘DİSKALİFİYE’ AÇIKLAMASI!

8 yıl önce sosyal medyaden attığı mesajlar yüzünden MasterChef’ten diskalifiye olan Uğur, özür diledikten sonra yarışmaya gözyaşları içinde veda etti. Diskalifiye sonrası Uğur, sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı, TV8’de yayınlanan MasterChef programındaki yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz’in sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmayla ilişiğinin kesildiğini duyurmuştu. Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.
SOMER ŞEF ÇAĞIRDI

Diskalifiye anının ekrana geldiği yayında Somer Şef, Uğur’u öne çağırdı. Somer şef, “Sosyal medyada çıkan talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik.” dedi.

Diskalifiye anının ekrana geldiği yayında Somer Şef, Uğur’u öne çağırdı. Somer şef, “Sosyal medyada çıkan talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik.” dedi. Bunun üzerine Uğur, gözyaşlarını tutamadı.

UĞUR’DAN AÇIKLAMA

Uğur, yaptığı açıklamada ise şunları söyledi;

“Şef öncelikle bu sebepten dolayı önünüze gelmek ve ayrılıyor olmak gerçekten hiç istemediğim olaydı. Sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle bir şey yoktu. O zaman ailevi problemler yaşamıştım. Çok fazla ağzımdan küfür çıktı, her yere saldırdım. Seneler geçtikçe olgunlaşıyoruz ve pişman oldum. Öncelikle sizlerden, tüm insanlardan özür diliyorum. Ne desem bilmiyorum şefim. Aslında ben buraya gelirken şef sonuna kadar gidebilmeyi düşünüyordum. O insanların tanıdığı Uğur kesinlikle ben değilim.”

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI

Sosyal medyadan da paylaşım yapan Uğur şu ifadelere yer verdi: