HomeMagazinElçin Sangu’un ‘Kiralık Aşk’ İtirafı herkesi şaşırttı!

Elçin Sangu’un ‘Kiralık Aşk’ İtirafı herkesi şaşırttı!

Elçin Sangu’un ‘Kiralık Aşk’ İtirafı herkesi şaşırttı!

Başarılı oyuncu Elçin Sangu, geçen gün İbrahim Selim’in sunduğu ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Sangu’nun büyük ses getiren ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle ilgili bulunduğu itiraf, herkesi şaşırttı.

19 Haziran 2015 – 20 Ocak 2017 yılları arasında ekrana gelen ve başrollerini Barış Arduç ile paylaştığı ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle kariyerinde zirveye yükselen 36 yaşındaki oyuncu Elçin Sangu, YouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ye konuk oldu.

Sangu, İbrahim Selim’in sorduğu “‘Kiralık Aşk’ın başarılı olacağını önceden hissettin mi?” sorusuna verdiği cevapla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Diziyi iki kez reddettiğini söyleyen Sangu, “Kiralık Aşk’ı ben iki kez reddettim. Ümmü Hanım ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, öyle söyleyeyim…” dedi ve şöyle devam etti: Ümmü Hanım bana ‘Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik komedi denemiş olursun’ dedi. Ben öyle girdim o işe.”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda kuaför çıkışı görüntülenen ve yeni başlayacak olan “Yalancılar ve Mumları” dizisinden bahseden güzel oyuncu, bu dizi için saçlarını boyattığını açıklamıştı. Kızıl saçlarıyla izleyicinin gönlüne taht kuran Sangu’nun yeni görüntüsü hayranlarını ikiye bölmüş, oyuncunun bazı takipçileri kızıl renkteki saçlarının oyuncu ile özdeşleştiğini belirterek eski imajına dönmesi gerektiğini söylerken bazıları ise yeni görüntüsünün de kendisine yakıştığını belirtmişti.