HomeMagazinECE ERKEN İLE ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU AYRILIYOR MU?

ECE ERKEN İLE ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU AYRILIYOR MU?

ECE ERKEN İLE ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU AYRILIYOR MU?

Geçtiğimiz Haziran ayında nikah masasına oturan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu arasında ayrılık rüzgarları esiyor. İkilinin Instagram hesaplarından birbirlerini silmesi iddiaları güçlendirdi. Haberler karşısında sessiz çiftten Ece Erken, oğlu Eymen’i de alıp tatile çıkarken, Mahmutyazıcıoğlu Instagram hesabını kapattı

Ece Erken’in, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş ve ardından da Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmıştı.

Bir dargın bir barışık ilişkilerine yeniden şans veren çift, geçtiğimiz haziran ayında Bodrum’da nikah masasına oturdu. Balayı için başka bir yeri tercih etmeyen aşıklar, yaz boyunca da Bodrum’da tatil yaptı.

Ancak çift hakkında ayrılık iddiası ortaya atıldı. Bu dedikoduyu güçlendiren detay da ikilinin Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bırakıp, Erken’in eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafları da kaldırmasıydı.

Ünlü sunucu ayrıca, Instagram profilindeki ‘Myazıcıoğlu’ soyadını da sildi. Bu hamlelerden sonra çift hakkında, ‘Boşanacaklar mı? sorusu akıllara geldi.

Haberler karşısında sessiz kalan Ece Erken, oğlu Eymen’i de alıp tatile çıkarken, Mahmutyazıcıoğlu Instagram hesabını kapattı.