HomeUncategorizedDidem Soydan: Kimse bana küfür edemez!

Didem Soydan: Kimse bana küfür edemez!

Didem Soydan: Kimse bana küfür edemez!

Katıldıkları partide fenomen Kerimcan Durmaz ile dansı çok konuşulan, Instagram’da paylaşılan görüntüler kısa sürede gündem olan model Didem Soydan, sosyal medyada hakkında yapılan olumsuz yorumlarla ilgili konuştu.

Didem Soydan, önceki gün yakın arkadaş Umut Eker’le birlikte Nişantaşı’ndaydı. İki saate yakın mekanda oturan model, çıkışta basın mensuplarıyla sohbet etti. Kerimcan Durmaz ile yaptığı dans sosyal medyada gündem olan Soydan, “Dans videonuzu beğenenler de oldu beğenmeyenler de. Siz kendinizi izleyince nasıl buldunuz? Yorumunuz var mı?” sorusunu cevapladı. Ünlü model, “Benim bununla ilgili bir yorumum yok. İnsanlar zaten gereken yorumu yapıyor. Beğenenler de oluyor beğenmeyenler de” ifadelerini kullandı. Soydan, “Burak Deniz ile ayrılık haberleri doğru mu?” şeklindeki soru üzerine ise “Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum” açıklamasını yaptı.

“KÜFÜR OLDUĞU ZAMAN DAVA AÇIYORUM”
Yapılan kötü yorumlarla ilgili dava açıp açmadığı sorulan Soydan, “Küfür olduğu zaman dava açıyorum. Kimse bana küfür edemez. Onun dışında kötü bir şey yazabilir, sorun yok. Günlük hayatımda bunlara alıştım” yanıtını verdi.

“TWEETLERİN ATILDIĞI SAATTE SINAVDAYDIM”
Didem Soydan’a sosyal medya üzerinden mesaj göndererek hakaret ettiği iddia edilen üniversite öğrencisi Kenan Doğukan A. (23), iki yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyor. Özel bir üniversitede okuduğunu söyleyen sanık, savunmasında “Davaya konu olan Twitter hesabı bana aittir. Ancak tweetleri ben atmadım. Tweetlerin atıldığı saatte okulda, sınavdaydım. Sınav girişlerimde telefonlar toplanır. Bu nedenle sınavda olduğum saatte paylaşımda bulunmam mümkün değildir. Bu paylaşımları kim, nasıl yaptı bilmiyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum” demişti. Mahkeme, sanığın savunmasını dikkate alarak, 23 Ocak 2020 tarihinde bulunduğu üniversitede sınavda olup olmadığı, sınava girmiş ise sınav saat aralıklarını ve sınav girişlerinde öğrencilerden telefon toplatılıp toplatılmadığı hususlarından bilgi verilmesini istemiş ve duruşmayı ertelemişti.