HomeMagazinÇağla Şıkel gizemli arkadaşıyla gecelerde

Çağla Şıkel gizemli arkadaşıyla gecelerde

Çağla Şıkel gizemli arkadaşıyla gecelerde

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı haberlerini kesin bir dille yalanlayan Çağla Şıkel, önceki akşam Bomonti’de bir mekanda gizemli bir erkekle objektiflere yansıdı. Görüntülendiği fark eden ünlü model, bir anda hızlanıp, kız arkadaşıyla bir araca yöneldi.


Geçtiğimiz haftalarda Kenan Doğulu’nun Harbiye Açıkhava konserini dinlemeye giden Çağla Şıkel, muhabirlerin “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna “Eğer birisi olursa ben de isterim beraber geleyim, konserde müzik dinleyim ama şu an yok” cevabını vermişti. Çağla Şıkel, sözlerine “Çok zengin, çok fakir benim için fark etmez. Allah’a şükür benim her şeyim var. Fakir insanla da beraber olurum” diyerek devam etmişti.

BİR AN OLSUN BIRAKMADI
Bu açıklamalarıyla gündeme gelen Çağla Şıkel, önceki akşam Bomonti’de bir mekanda gizemli bir erkekle objektiflere yansıdı. Mekan içerisinde samimi olduğu görülen modeli, yanındaki arkadaşı bir an olsun yalnız bırakmadı. Üç saat süren eğlencede samimi olduğu görülen gizemli erkek, Şıkel’i çıkış kapısında da yalnız bırakmadı. Şıkel’i elinden tutarak kapıya kadar getirdi. Basın mensupları tarafından görüntülendiği fark eden 42 yaşındaki iki çocuk annesi manken ve sunucu, bir anda hızlanıp, kız arkadaşıyla bir araca yöneldi. Yanındaki beyefendi ile Bomonti’deki mekandan çıkış yaparken kahkaha atan Çağla Şıkel’in, neşesinin bir hayli yerinde olduğu dikkatlerden kaçmadı.