HomeMagazinDefne Samyeli: Davayı kazanmama şaşırdım!

Defne Samyeli: Davayı kazanmama şaşırdım!

Defne Samyeli: Davayı kazanmama şaşırdım!

Güzelliği ve fit hali ile yıllara meydan okuyan Defne Samyeli, önceki gün Etiler trafiğinde aracının direksiyonunda objektiflere takıldı. Hastane raporu ile ehliyetini geri aldığını açıklayan ünlü şarkıcı, 2022 yılından dileklerini sıraladı.
Geçtiğimiz ekim ayında alkollü araç kullanmaktan ehliyetini kaptıran Defne Samyeli, Etiler’de direksiyon başında görüntülenirken, ehliyetini geri aldığını açıkladı.

“TÜRK ADALETİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Samyeli, “Her davayı kaybetmeme rağmen bunu kazanmama şaşırdım. Teşekkür ediyorum Türk adaletine. Hastane raporu var. Yoksa ben yılmıştım yani. Hastaneye gidiyorum, gidiyorum hiçbir şey fayda etmiyor” dedi.

“BAĞIŞIKLIĞIM MI DÜŞTÜ ANLAMADIM”
Hasta olduğunu söyleyen 49 yaşındaki güzel, “Soğuk algınlığı olmuşum, ben de anlamadım. Covid-19 geçirdikten sonra bağışıklığım mı düştü anlamadım. Eskiden böyle grip falan olmazdım. Konserler de olduğu için kendime iyi bakmam lazım, ne kadar baksam da işte şimdi bu haldeyim. Şimdi doktora gidiyorum” şeklinde konuştu.

“2021 benim için karışık geçti” diyen Samyeli, “Geçen sene dizi vardı, sahneye çıkabilecek miyiz, mekanlar açılacak mı diye bekledik. Onun bekleyişiyle geçti, yaza doğru ancak açıldı. 12’den sonra kapanacak şekilde açıldı. Biz tam bir gönlümüz rahat edecek şekilde işimizi yapamadık. 2021 normale geçmeye çalıştığımız bir yıl oldu. Taşındım, ev aradım, buldum. Bu sene biraz daha durgun olur inşallah” ifadelerini kullandı.

“AŞK İSTEMİYORUM”
Ünlü şarkıcı, “Aşk mı istiyorsunuz?” sorusuna, “Aşk istemiyorum. Sadece kendim için değil, dünya için Türkiyem için ekonomik bir stabilite istiyorum. İnsanların bir hafta sonrasını görebileceği, pahalılıkla uğraşmak zorunda kalmadıkları, endişe içerisinde yatağa girmedikleri, TL’nin değer kaybetmediği, herkesin geleceğini planladığı bereketli bir yıl olsun istiyorum” yanıtını verdi.

Yılbaşı için bir programı olmadığını söyleyen Samyeli, “Ailemle geçireceğim, aileciyim biliyorsunuz. En mutlu olduğum yer ailemin yanı, yılbaşı için de özen gösteriyorum. O yıla nasıl girerseniz öyle gideceğinizi düşündüğüm için çocuklarım, annem, kardeşimle kutlayacağım” dedi.

PANAMA POZLARINA BEĞENİ YAĞDI
İddialı giyim tarzı ve formda görüntüsü ile magazin gündemine gelen 49 yaşındaki sanatçı, geçtiğimiz ay 874 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni pozlarını paylaşmıştı.

Tatil için Panama’ya giden Defne Samyeli’nin deniz kenarında siyah eteği ve bikini üstüyle çektirdiği fotoğrafları, kısa sürede binlerce beğeniye ulaşmıştı.

Tatil pozlarını güvercin emojisiyle yayınlayan güzel şarkıcı, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek, sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

(Milliyet)