HomeMagazinMelis Sezen’in tercih etmediği elbise Defne’ye kısmet oldu!

Melis Sezen’in tercih etmediği elbise Defne’ye kısmet oldu!

Melis Sezen’in tercih etmediği elbise Defne’ye kısmet oldu!

İki sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Sadakatsiz’ dizisinde ‘Derin Güçlü’ karakterine hayat veren Melis Sezen’in ‘Yıldızı Parlayanlar’ ödülünü aldığı Altın Kelebek gecesi için iki kıyafet hazırlattığı ortaya çıktı. Genç oyuncunun tercih etmediği ikinci elbise ise Defne Samyeli’ye kısmet oldu.
Birkaç hafta önce gerçekleşen ‘Altın Kelebek’ ödül töreninde; ‘Yıldızı Parlayanlar’ kategorisinde ödül alan ‘Sadakatsiz’ dizisinin başarılı oyuncusu Melis Sezen, gecede giydiği beyaz göğüs dekolteli kıyafetiyle göz kamaştırmıştı.

TÖRENE DAMGA VURDU
Melis Sezen, ödül töreninde; kıyafeti kadar taktığı mücevherlerle de adından söz ettirmişti. Mücevherler 34 milyon 256 bin TL’lik fiyatı ile dudak uçuklatmıştı.

TERCİHİNİ BEYAZ ELBİSEDEN YANA KULLANDI
Daha önce ‘Leke’, ‘Siyah İnci’ gibi dizilerde rol alan oyuncu, özel gece için iki adet abiye kıyafet hazırlatıp tercihini beyaz elbisesinden yana kullanmıştı.

Ödül töreni için aylar öncesinden hazırlanan derin dekolteli beyaz abiye elbisenin; 24 yaşındaki Melis Sezen’in ilk tercihi olduğu öğrenildi.

MELİS’E NİYET DEFNE’YE KISMET
Sezen’in ödül gecesinde tercihini beyaz abiyeden yana kullanınca oyuncu için hazırlanan kıyafetin şarkıcı ve sunucu Defne Samyeli’ye kısmet olduğu öğrenildi.

SAHNEYE ÇIKARKEN GİYDİ
Derin göğüs ve sırt dekolteli siyah uzun elbiseyi, güzelliği ile yıllara meydan okuyan şarkıcı ve sunucunun, bir derginin gecesi için sahneye çıktığında giydiği ortaya çıktı.

Öte yandan Samyeli’nin bu kostümü sosyal medyada da çok konuşuldu. İki çocuk annesi şarkıcının kıyafetini abartılı bulanların yanı sıra beğenenler de oldu
(Milliyet)