HomeMagazinBilge Öztürk: Babamı kaybedeli İki yıl oluyor

Bilge Öztürk: Babamı kaybedeli İki yıl oluyor

Bilge Öztürk: Babamı kaybedeli İki yıl oluyor

Önceki gün Nişantaşı’nda sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile objektiflere yansıyan Bilge Öztürk, muhabirlerin, “Bu sene yılbaşını bir kişi fazla kutlayacaksınız sanırım” sözlerine yanıt verdi. Öztürk, “Daren de bize katılacak fakat biraz buruğuz. Babam olmadan ilk defa bu yıl yemeği yapacağız. Geçen sene hiç yapamadık. Kaybedeli iki yıl oluyor” dedi
Fotoğrafçı ve yazar Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile avukat sevgilisi Bilge Öztürk, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Yılbaşı için alışverişe çıkan sevgililer, bir marketten çıkarken görüntülendi.


“AİLE YEMEĞİNİ ERKEN YAPIYORUZ”

Aile bireylerinin programı nedeniyle yılbaşını yemeğini her sene erkenden gerçekleştirdiklerini ifade eden Öztürk, “Genelde herkesin ayrı programı oluyor. Berna çalışıyor. Biz her sene aile yemeğini daha erken yapıyoruz. Bu akşam da ona yetişmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

“BABAMI KAYBEDELİ İKİ YIL OLUYOR”

Bilge Öztürk, muhabirlerin “Bu yıl bir kişi fazla kutlayacaksınız sanırım.” sözlerinin üzerine, “Daren de bize katılacak fakat biraz buruğuz. Babam olmadan ilk defa bu yıl yemeği yapacağız. Geçen sene hiç yapamadık. Kaybedeli iki yıl oluyor.” şeklinde konuştu.

ARADIĞI MUTLULUĞU BULDU

Bir dönem ünlü şarkıcı Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, mutluluğu fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya’da bulmuştu.

SÜRPRİZ BİRLİKTELİĞE ANNEDEN ONAY

Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede’den gelmişti.

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

Öztürk ise Bennu Gerede’ye, “Canım Bennu! Senin varlığın, her şeyin çok insana ışık ve umut veriyor. Çok sevgi, çok saygı ve iyi ki…” sözleriyle yanıt vermişti.

AİLEYE GİRDİ

Bilge Öztürk, ardından sevgilisini kardeşleri Berna Öztürk ve Belda Öztürk ile tanıştırmıştı. Aileye giren Daren Gerede Erkaya, sevgilisi ve kardeşleriyle objektiflere poz vermişti. O anlar sosyal medyada paylaşılmıştı.

POZ VERDİLER

Bennu Gerede, geçtiğimiz hafta “Acayip” isimli filmin gala gecesine Miro Gerede Erkaya, Daren Gerede Erkaya ve avukat sevgilisi Bilge Öztürk ile birlikte katılmıştı.

Basın mensuplarının, “Aile fotoğrafı alabilir miyiz?” sorusuna gülümseyen Gerede, ardından çocukları ve müstakbel gelin adayı Bilge Öztürk ile beraber poz vermişti.