HomeMagazinBerrak Tüzünataç: Bebek Burak’a benziyor!

Berrak Tüzünataç: Bebek Burak’a benziyor!

Berrak Tüzünataç: Bebek Burak’a benziyor!

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Berrak Tüzünataç, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir marketten çıkan oyuncu, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Tüzünataç, kısa bir süre önce doğum yapan yakın dostu Özge Özpirinçci’nin kızı Mercan hakkında da konuştu.
Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir YouTube programında kalbinin boş olduğunu açıklayan Berrak Tüzünataç, önceki gün Nişantaşı’nda bir marketten çıkarken objektiflere yansıdı.

YENİ PROJESİ HAKKINDA KONUŞTU
Güzel oyuncu, acelesi olduğunu belirterek uzaklaşmak istese de gazetecileri kırmayarak soruları yanıtladı. Daha önce senaryo yazdığını söyleyen Tüzünataç, projesi ile alakalı konuştu.

Ünlü isim, “Hazırlanıp ortaya çıkınca daha net konuşuruz. Şimdilik dijital dizi projesi gibi planlıyorum. Kara komedi tarzı olacak” ifadelerini kullandı.

MERCAN BEBEK’İ ZİYARETE GİTMİŞ
Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz günlerde kızı Mercan’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan dostu Özge Özpirinçci’yi ziyarete gittiğini söyledi.

“BABASINA BENZETTİM”
Tüzünataç, “Bebek kime benziyor?” sorusuna; “Burak’a (Yamantürk) daha çok benzettim ama gün günde değişiyor. Daha küçücük bebek” yanıtını verdi.

DOĞUN SONRASI İLK POZ
Meslektaşı Burak Yamantürk ile yedi yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran oyuncu Özge Özpirinçci, 30 Kasım tarihinde ilk bebeğini kucağına almıştı. Kızlarına Mercan adını veren çiftten güzel oyuncu, doğum sonrası ilk fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı.

‘ÖZGE’YE BENZİYOR’ DEMİŞTİ
Doğumun ardından hastane kapısında objektiflere yansıyan taze baba Yamantürk, “Mercan da, Özge de çok iyi. Heyecandan ne yapacağımızı bilemiyoruz doğrusu. Ben doğuma da girdim. Çocuğumu ilk gördüğümüz andan itibaren Özge de, ben de, yanımızda heyecanımızı paylaşan ailemiz de mutluluktan ağladı” diye konuşmuştu.

Bebeklerinin adını kendisinin koyduğunu ifade eden oyuncu, “Aklımızda isimler vardı fakat tam karar vermemiştik. Doğduğu an koydum adını. Mercan’ı ilk kucağıma aldığımda direkt ‘Özge’ dedim. Annesine çok benziyor” ifadelerini kullanmıştı.

(Milliyet)