HomeMagazinBennu Gerede’den Bilge-Daren Aşkına Tam Destek

Bennu Gerede’den Bilge-Daren Aşkına Tam Destek

Bennu Gerede’den Bilge-Daren Aşkına Tam Destek

Fotoğrafçı Bennu Gerede’nin 21 yaşındaki oğlu Daren Gerede Erkaya, gönlünü 43 yaşındaki Bilge Öztürk’e kaptırdı. Bennu Gerede’den, ’22 yaş fark’ haberleri ile gündeme gelen Daren ve Bilge Öztürk’e destek geldi. Daren Gerede Erkaya’nın annesi, fotoğrafçı Bennu Gerede, konuyla ilgili olarak Instagram hesabından dikkat çeken bir açıkla yaptı.

“Neden bir erkek çok daha yaşlıysa bir kadından ve birliktelerse bu gayet normal ama kadın yaşça büyükse erkekten bu bir skandaldır?

“Birkaç günden beri yerel talk show sunucuları benim ile iletişime geçti ve aslında gayet normal olan bir şeyi büyük bir olaya dönüştürmüş durumdalar. Aşk. Aşkın en saf, en büyülü hali. İki güzel insan arasındaki rızaya dayalı aşk…”
“Onu bu kadar sansasyonel yapan tek şey, yaş farkının olmasıdır. Bu gerçekten önemli mi? Sonunda sadece bir beden değil miyiz? Ruhu olan bir beden. Vücudumuz sadece bir araçtır ve başka bir şey değildir. Sonsuza dek yaşayan ruhlarımız…”
“Neden bir erkek çok daha yaşlıysa bir kadından ve birliktelerse bu gayet normal ama kadın yaşça büyükse erkekten bu bir skandaldır? Bu sana nasıl bir anlam ifade ediyor.? Yolları kesişen ve birlikte büyülü bir yolculuk yaşayan iki güzel ruhu kutsuyorum. Sizi seviyorum Bilge Öztürk.”

Açıklamaya sanat ve cemiyet hayatından bir çok isim, beğeni ve yorumlarıyla Bennu Gerede ve Bilge-Daren çiftine destek verdiler.

“Leyla Alaton:Orayı da karıştır Bennu’cum, yakışır, dipleri düşsün.”

“Billur Kalkavan:Boşver yaşa, kimseye bişey anlatmak zorunda değilsin… hayat bizim istediğimizi yapmakta özgürüz ve mutluyuz, güzel Bennu’m benim…”

“Elif Güvendik: Sizden beklediğim cevap👏 kültürünüzü yolunuzu alkışlıyorum.”