HomeMagazin‘BABAMIN PARASIYLA JİGOLO TUTTU’

‘BABAMIN PARASIYLA JİGOLO TUTTU’

‘BABAMIN PARASIYLA JİGOLO TUTTU’

Oyuncu Nilüfer Açıkalın, 19 yıllık sevgilisi yönetmen Orhan Oğuz’dan ayrılıp müzisyen Jehat Hekimoğlu ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Nilüfer Açıkalın’a eski sevgilisi Orhan Oğuz’un kızı Ebru Oğuz’dan şok bir suçlama geldi. Ebru Oğuz, sosyal medyada Nilüfer Açıkalın’ı hedef alan “Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor” diye paylaşım yaptı. Savcılığa başvuran Nilüfer Açıkalın; Ebru Oğuz’un kendisine ve sevgilisine sarf ettiği sözler için cezalandırılmasını talep etti.

İddialara göre Ebru Oğuz, babası ile Açıkalın’ın ilişkisine hep karşıydı ve bu beraberlik boyunca Nilüfer Açıkalın’a hep saygısız davrandı, hakaretler savurdu.

Son olarak Ebru Oğuz, Açıkalın’ın Jehat Hekimoğlu ile ilişkisi için sosyal medyada “Babamın parasıyla kendine jigolo tutmuş, paraları yemeye devam ediyor” diye paylaşım yaptı. Savcılığa başvuran Açıkalın; Ebru Oğuz’un kendisine ve sevgilisine sarf ettiği sözler için cezalandırılmasını talep etti. (SABAH-Dilek Yaman Demir)

Daha önce de ‘Parazitler’ demişti

Ebru Oğuz, daha önce de sosyal medyada Nilüfer Açıkalın’ı hedef almış ve ‘Babamın parasıyla yaşayan parazitler’ demişti. Yönetmen Orhan Oğuz ise eski aşkına destek çıkarak “Nilüfer kızım tarafından bu çirkin ve asılsız suçlamalara maruz kaldığı için üzgünüm. Sonuna kadar Nilüfer’in yanındayım” demişti.