HomeMagazin‘AYNASIZ’ TOLGAHAN!

‘AYNASIZ’ TOLGAHAN!

‘AYNASIZ’ TOLGAHAN!

Tolgahan Sayışman’ın sahibi olduğu Han Medya Yapım; Türk televizyonlarında bir ilk olma özelliği taşıyan , digital platform için hazırlanan Japon manga uyarlaması 2 sezonluk mini dizi ‘’Limit’’in  çekimlerini tamamlar tamamlamaz ikinci proje için hazırlıklara başladı.

Han Medya Yapım’ın ikinci projesi; senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün yazdığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yapacağı sinema filmi Aynasız’ın hazırlıklarına hızla başlandı.

İçerisinde aşk ve romantizm de barındıran polisiye komedi türündeki ‘’AYNASIZ’’ filminin başrol erkek oyuncusu; aynı zamanda filmin yapımcı koltuğunda oturan Tolgahan Sayışman olacak.

HAN Medya Yapım, polisiye komedi türünde ki AYNASIZ filminde senaryo gereği gerçekleşecek olan aksiyon sahneleri için Güney Kore’den ; aksiyon sahne çekimlerinde başarılı ve ünlü bir görüntü yönetmeni ile 9 kişilik özel bir reji ekibini ekim ayı içerisinde Türkiye’ye getirtiyor.

Cast çalışmaları hızla devam eden filmin çekimleri Ekim’in son haftası başlıyor. 2022 yılı içerisinde vizyona girmesi öngörülen filmin, 4 haftada tamamlanması planlanan çekimleri; İstanbul , Marmaris ve Antalya’da gerçekleşecek.