HomeMagazinAşk Bitti, Dövmeler Gitti! Sevgilisini Vücuduna Kazımıştı: Hepsi Silinmiş

Aşk Bitti, Dövmeler Gitti! Sevgilisini Vücuduna Kazımıştı: Hepsi Silinmiş

Aşk Bitti, Dövmeler Gitti! Sevgilisini Vücuduna Kazımıştı: Hepsi Silinmiş

Dövme konusunda tecrübeli olanlar hep yeni dövme yaptıracak kişileri uyarır: Sonradan sildirmek istemeyeceğiniz dövmeler seçin. Çünkü genelde bir ömür bedenimizde taşıyacağımız bu dövmeler bazen aceleyle yaptırıldığında büyük pişmanlıklara yol açabiliyor. Ama kimileri bu uyarıları dikkate almadan yaptıracakları dövmelere çok çabuk karar veriyor.

Ve bu ani kararlar kısa bir süre sonra kötü bir hatıraya dönüşebiliyor. Tıpkı Kim Kardashian’la yaşadığı kısa ömürlü ama çok ses getiren aşkla adı manşetlere düşen komedyen Pete Davidson gibi… Vücudu sayısız dövmeyle kaplı Davidson, bunun kendisi için bir terapiye dönüştüğünü, dövme yaptırarak rahatladığını ve mutlu olduğunu söylemişti.

Ve Pete Davidson bu alışkanlığı yüzünden 2021 yılının sonlarına doğru aşk yaşamaya başladığı ama geçen sene yazında ayrıldığı Kim Kardashian için dövmeler yaptırmakta oldukça aceleci davranmıştı. Kim Kardashian ve Kanye West ayrılığının hemen ardından gelen bu sürpriz aşk ikilinin kırmızı halılarda verdikleri pozlar ve Kim Kardashian’ın sürekli yaptığı Instagram paylaşımlarıyla 2022’nin en çok konuşulan Magazin olaylarından biri haline geldi.

KIM KARDASHIAN’A OLAN AŞKINI BEDENİNE KAZIMIŞTI

Kendinden 13 yaş büyük Kim Kardashian’a gönlünü kaptırıp adını vücuduna kazıyan 29 yaşındaki komedyen bu aşktan çok çabuk koptu. İkili yoğun programları nedeniyle ilişkilerini yürütmekte zorlandıklarını açıkladılar ama Pete Davidson’ın bu ayrılığın hemen ardından Emily Ratajkowski’yle sarmaş dolaş görülmesi soru işaretleri yaratmıştı.