HomeMagazinAli Sunal: İyi ki doğdun koca çınarım

Ali Sunal: İyi ki doğdun koca çınarım

Ali Sunal: İyi ki doğdun koca çınarım

Ali Sunal, 2000 yılında hayatını kaybeden babası usta sanatçı Kemal Sunal‘ın doğum gününü duygusal bir yazıyla kutladıArdında bıraktığı ‘Süt Kardeşler’, ‘Hababam Sınıfı’, ‘Tosun Paşa’, ‘Sahte Kabadayı’ ve ‘Kapıcılar Kralı’ gibi filmlerin yanı sıra gülüşüyle de hafızalarda yer edinen merhum sanatçı Kemal Sunal’ın 77’nci doğum günü tüm sevenleri tarafından kutlanıyor. Toplumun hemen her kesiminin gönlünde yer edinen Sunal’ın doğum gününde oğlu Ali Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygulandırdı

Kızları Nar ve Nil ile çekilen fotoğrafını yayınlayan Ali Sunal, gönderisinde; “Başta ben olmak üzere; tüm sevenlerin, hayranların, seni, senin filmlerini bilen herkes çocuklarını seni tanıtarak büyütüyor” dedi.

‘DOĞUM GÜNÜNÜ MİLYONLARLA KUTLUYORUZ'”

Sen gittikten sonra hayranlarına milyonlarca küçük arkadaşımız eklendi, ikisi fotoğrafta… İşte biz her yıl çoğalarak, senin doğum gününü o milyonlarla kutluyoruz.”

Ünlü oyuncu, sözlerine; “İyi ki doğdun canım babam, gölgesinde bizi hala koruyan mutlu eden koca çınarım, Nar ve Nil’in melek dedesi… İyi ki doğdun” diye devam etti.
Kemal Sunal’ın doğum gününe özel bir paylaşım da eşi Gül Sunal’dan geldi. Sunal, usta sanatçıyla gençlik yıllarında çekilen bu karesini, “İyi ki doğdun Kemal… Bu kadar çabuk biteceğini bilseydim daha sıkı sarılırdım, bırakmazdım hiç… Bana yaşattığın bütün güzellikler için teşekkür ederim. İyi ki varsın…” notuyla yayınladı.


Ezo Sunal da babasının doğum gününü; “İyi ki doğmuş babam… Bu fotoğraftaki gibi öperek kutlamak ne çok isterdim. O kadar bizimle ki, bazen içerden çıkıp gelecekmiş gibi hissediyorum hala. Çok seviliyorsun babacım çok” sözleriyle kutladı.