HomeGece hayatiZEYNEP ÖZYILMAZEL HER CUMA IZAKA TERRACE’TA

ZEYNEP ÖZYILMAZEL HER CUMA IZAKA TERRACE’TA

ZEYNEP ÖZYILMAZEL HER CUMA IZAKA TERRACE’TA

CVK Park Bosphorus Hotel’in terasında yer alan ve şehrin en gözde yeme – içme adreslerinden biri olan, İstanbul’u panoramik gören boğaz manzarası, her damak tadına hitap eden menüleri ile yerli – yabancı tüm ziyaretçilerinden tam not alan Izaka Terrace’ta artık her Cuma Zeynep Özyılmazel ile canlı müzik keyfi de yaşanıyor.

Yenilenen dekoru, ayrıcalıklı hizmet anlayışı, şef Fırat Kılıç’ın önderliğinde hazırlanan lezzetleri ve panoramik boğaz manzarası ile misafirlerine güzel deneyimler yaşatan Izaka Terrace, şehirde keyifli anlar geçirmek isteyenlerin buluşma noktası olarak öne çıkıyor.

Akdeniz, Asya ve Anadolu mutfağından lezzetler sunan Izaka Terrace, şimdi de her Cuma Zeynep Özyılmazel ile düzenlenen Bosphorus Tunes by Zeynep Özyılmazel canlı müzik gecelerinin keyfini yaşatıyor. Her Cuma saat 22.00’da sahne alan Zeynep Özyılmazel, Izaka Terrace misafirleri için hazırladığı caz ve eski 45’liklerin yorumlarından oluşan repertuarından en güzel şarkıları seslendiriyor.

Siz de haftanın yorgunluğunu, güzel lezzetler ve güzel şarkılar eşliğinde geride bırakmak istiyorsanız, saat 22.00 itibariyle Zeynep Özyılmazel’in şarkılarını seslendirmeye başladığı Cuma akşamı için Izaka Terrace’taki yerinizi şimdiden rezerve ettirmeyin unutmayın!