HomeMagazinZEYNEP BASTIK: İSTANBUL KURTLAR SOFRASI DEDİLER

ZEYNEP BASTIK: İSTANBUL KURTLAR SOFRASI DEDİLER

ZEYNEP BASTIK: İSTANBUL KURTLAR SOFRASI DEDİLER

Yaptığı cover şarkılarla ünlenen Zeynep Bastık, katıldığı İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programda yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Bilinmeyenlerini anlattığı programdaki açıklamaları, samimi itirafları ve neşeli tavırlarıyla beğeni toplayan Bastık’ın ‘İstanbul, kurtlar sofrası dediler’ sözleri ise dikkat çekti.

KIYMETİNİN FARKINDAYIM

İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programda çocukluğuna değinen Zeynep Bastık, müzikle iç içe büyüdüğünü ve ailede müzikle ilgilenen çok insan olmasının kariyer yolculuğu için önemli olduğunu açıkladı. İbrahim Selim’in “Bu konuda desteklenecek kadar şanslı bir çocuk olmasaydın sence hayatın nasıl olurdu?” sorusuna şu şekilde yanıtladı:

KURTLAR SOFRASI

Zeynep Bastık, İzmir’den İstanbul’a geliş süreci ve Murat Dalkılıç hakkında yaptığı açıklamalarıyla dikkat çekti:

Bu söyleyeceğimi pek çok arkadaşımın da destekleyeceğini düşünüyorum. İzmir’deyken İstanbul için çok ürkütücü bir imaj yaratılıyordu. ‘Orası kurtlar sofrası’ denilerek sürekli bir negatif algı yaratılıyordu. Ancak ben geldikten sonra çok travmatik şeyler yaşadığımı söyleyemem. Bunda elbette Murat Dalkılıç ve ekibinin de payı büyüktür benim açımdan…

KEŞKE BENİM OLSAYDI

İbrahim Selim’in “Yaptığın cover’lardan keşke benim şarkım olsaydı dediğin bir şarkı oldu mu?” sorusu için ünlü şarkıcı “Tarkan’ın ‘Gitti Gideli’ şarkısı keşke benim olsaydı” yanıtını verdi.

EN BÜYÜK HAYALİNİ AÇIKLADI

Pandemide kendini keşfettiğini belirten Zeynep Bastık, “Spor yapma konusunda istikrarlı olabildiğimi keşfettim. Benim için sporda istikrarlı olmak hep zor bir şeydi” dedi. Ayrıca, “En büyük hayallerimden biri müzikal yapmak!” ifadelerini kullandı.

ALBÜM MÜJDESİ

Bir yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümünün birkaç ay sonra çıkacağını da açıklayan Bastık, albümde yer alan iki şarkının klip çekimlerinin tamamlandığını da belirtti. 15 yaşında Anadolu Ateşi dans grubuyla sahneye çıktığını anlatan genç şarkıcı, şarkılarının kliplerinde bol bol dans ettiğini de ifade etti.