HomeMagazinZeynep Bastık boşandıktan sonra moral tatili yapıyor

Zeynep Bastık boşandıktan sonra moral tatili yapıyor

Zeynep Bastık boşandıktan sonra moral tatili yapıyor

!

Geçtiğimiz temmuz ayında görkemli bir düğünle evlenen Şarkıcı Zeynep Bastık ve Tolga Akış, “Birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz” diyerek boşanma kararı almıştı. Zeynep Bastık, çıkan bu haberler sonrası arkadaşlarıyla moral depolamak için soluğu tatilde aldı.

“ÇOK BÜYÜK BİR HEYECAN İÇERİSİNDEYİM”
İkili, Bastık’ın 28 yaşına bastığı 7 Temmuz’da Çeşme’de dünyaevine girdi. Çiftin nikâhına katılanlar arasında Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti de vardı. Oğuzhan Koç, aynı zamanda çiftin nikah şahitliğini de üstlendi. Nikâh öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Zeynep Bastık, “Çok büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım dostlarımızla güzel bir gece geçiririz” açıklamasını yaptı.

“Eşinizle yaş farkınız ve size aldığı hediye nedir?” sorularına, “Yaş farkımız dokuz. Düğün hediyesini söylemiyim. Fakat doğum günü hediyesi bisiklet aldı” yanıtını veren ünlü şarkıcı, bir takipçisinden gelen “Düğünden en sevdiğin fotoğraf” sorusu üzerine ise Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşmıştı.