HomeMagazinZALİM İSTANBUL EKİBİNDEN VEDA PAYLAŞIMLARI

ZALİM İSTANBUL EKİBİNDEN VEDA PAYLAŞIMLARI

ZALİM İSTANBUL EKİBİNDEN VEDA PAYLAŞIMLARI

Başrollerini Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Bahar Şahin gibi isimlerin paylaştığı Zalim İstanbul dizisi, bu akşam 39. bölümüyle final yapıyor. Dizinin oyuncuları sosyal medya hesaplarından veda paylaşımlarında bulundu.

Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul bu akşam 39. bölüm ile ekranlara veda ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen sevilen dizi Zalim İstanbul’da bu akşam hem anne hem babasını kaybeden Cenk, radikal bir karar alıyor. Cenk’in bu kararının ardından Nedim ile vedalaşma anı köşkte duygusal anların yaşanmasına neden oluyor. Nedim, Cenk’e onun hasta olduğunu öğrendiğini ve eğer bir olursak bütün zorlukların üstesinden geliriz mesajı verse de Cenk var olan tek şansını oğlu ile seyahate çıkarak değerlendirmek istiyor.

VEDA PAYLAŞIMLARI

Dizinin ekranlara veda etmesiyle birlikte başrollerden de art arda paylaşımlar geldi. Dizide Ceren karakterine hayat veren Bahar Şahin, partneri Mehmet Ozan Dolunay ile bir karesini paylaşarak “Zalim İstanbul yolu nasıl güzeldi ama. Çok güzel bir yolculuk yaşadık çok yorulduk çok eğlendik çok sevdik ama artık yolun sonuna geldik. Bu akşam son kez Zalim İstanbul izliyoruz. Canım partnerim Ozan Dolunay sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hoşçakal KARAÇAYLAR VE YILMAZLAR”

Sera Kutlubey, Berker Güven ve Ozan Dolunay da çekildikleri bir kareyi sosyal medya hesaplarından paylaşarak birbirlerine veda ettiler. Güven paylaşımına, “Son dans” notunu düştü…