HomeMedyaZ Kuşağının En Popüler Temsilcisi Işıl Ayman’dan 16. Yaşında Yeni Bir Hit Daha

Z Kuşağının En Popüler Temsilcisi Işıl Ayman’dan 16. Yaşında Yeni Bir Hit Daha

Z Kuşağının En Popüler Temsilcisi Işıl Ayman’dan 16. Yaşında Yeni Bir Hit Daha

Geçtiğimiz yıllarda Saki Çimen ve Çağan Şengül gibi isimlerle başarılı çalışmalar yaparak dikkatleri üzerine çeken genç müzisyen Işıl Ayman, yeni single çalışması  “Hep Aşktan”ı dinleyicisiyle buluşturuyor. 

“Şarkımı Özgür Kalplere Hediye Ediyorum”

Dijital platformlarda yüz binlerle ifade edilen dinlenme sayılarına sahip olan Işıl Ayman, yeni şarkını özgür kalplere hediye ediyor. 

Z Kuşağı Hızlı Üretiyor, Hızlı Tüketiyor

Z kuşağının en popüler temsilcisi olan Işıl Ayman, Z kuşağının en büyük sorununun hızlı üretip hızlı tüketmek olduğunu söyledi ve sözlerine şunları ekledi: “Eski dönemlerdeki gibi yeni bir çalışma yayınlamak için aylarca beklemek mecburiyetinde değilim, bu bir yandan avantaj gibi görünse de hızlı tüketildiği için zaman zaman dezavantaja da dönüşebiliyor. Biz çok hızlı düşünüyor, hızlı üretiyor ve hızlı tüketiyoruz. Elbette ki saygın müzisyenler gibi benim amacım da kalıcı olan eserler bırakmak. Daha yolun en başındayım.”

Genç Yaşına Rağmen Hep En İyilerle Çalıştı

Işıl Ayman’ın yeni çalışması “Hep Aşktan”ın düzenlemesi son dönemin en popüler ve başarılı aranjörleri The Colony ev sahipliğinde Arem Ozguc ve Arman Aydın imzası taşıyor. Kendi solo ve proje çalışmaları ile kariyerinde hızla ilerleyen Işıl Ayman’ın yeni çalışması Merzigo Music Distribution yapım markası ile yayında.