HomeMedyaYUSUF GÜNEY, ELBİSTAN FESTİVALİ’NDE 3 BUÇUK SAAT SAHNE ALDI!

YUSUF GÜNEY, ELBİSTAN FESTİVALİ’NDE 3 BUÇUK SAAT SAHNE ALDI!

YUSUF GÜNEY, ELBİSTAN FESTİVALİ’NDE 3 BUÇUK SAAT SAHNE ALDI!

Geçtiğimiz gün başlayan Elbistan Festivali’nin üçüncü gününde yakışıklı şarkıcı Yusuf Güney sahne aldı. Sahne öncesi Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ile beraber gazetecilerin sorularını yanıtladılar. Güney, Belediye başkanına “Elbistan’ı ben hiç böyle beklemiyordum. Çok Gelişmiş ve kalabalık bir nüfuslu bir ilçe ve burada böylesi büyük bir festivali düzenleyerek bir buçuk senedir pandemiden dolayı sahne alamayan müzisyenlere de büyük bir destek sağladığı için teşekkür ederim. Benim bir tarafım Malatyalı olmasına rağmen artık bir tarafımda Elbistanlı” dedi.
Daha sonra sahneye çıkan Yakışıklı popçu karşısında binlerce kişiyi görünce şaşkınlığını şu sözlerle ifade etti. “Elbistan artık bende sizdenim. Burada olmaktan şuan bir kez daha mutlu oldum” diyerek iki saat sürecek olan sahnesini üç buçuk saate uzatarak kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserde Yusuf Güney Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ü sahneye davet ederek “Mihriban” türküsünü beraber söylediler.
Elbistan Festivali’de sahne alan bir diğer isim olan milliyetçi kimliği ve şarkıları ile tanınan Ali Kınık, devlete mülteci konusunda destek verdi. Kınık, “Siyaset yapmak istemiyorum. Devletimiz göçmen politikasında en iyisini bilir ve bende devletime güveniyorum. Gitmesi gereken mülteciler gider, kalması gerekenler kalır” dedi. Ali Kınık’a konserde hayranlar bozkurt işareti ile hep bir ağızdan eşlik etti.