HomeMagazinYücel ismailogllari , sektörün önde gelen ismi ödülüne layık görüldü

Yücel ismailogllari , sektörün önde gelen ismi ödülüne layık görüldü

Yücel ismailogllari , sektörün önde gelen ismi ödülüne layık görüldü

İstanbul’da düzenlenen ‘Open Stage’ ödül töreninde bir ödül de ulusal alanda Türkiye’yi tekstil yönünde temsil eden Yücel İsmailoğulları’na geldi. Ödül töreninin hemen ardından konuşma yapan İsmailoğulları “ bu ödül için mutluyuz gururluyuz ekibe ve herkese teşekkür ederim” dedi.

İstanbul Open Stage Modaya Dair Her Şey Defileleri’ etkinliği Bu yıl Beyoğlu’nda bulunan bir otel de düzenlendi. Defile öncesi yapılan ödül töreninde çeşitli dallarda ödüller verilirken daha öncesinde dünyanın en büyük kazağı ile ünlenen LCR Black Edition isimli ile bilinen ve ulusal alanda Bir çok kesimde Türkiye’yi temsil eden firmaya sahibi Yücel İsmailoğulları’na Sektörünün başarılı ismi ödülü verildi

Ödül töreni sonrası konuşan LCR Black Edition Yönetim kurulu Başkanı Yücel İsmailoğulları : “ 30 adet ürünümüz ile defile de yer aldık. Yurt dışında defileler yapıyoruz ama bu Türkiye’de ki ilk defilemizdi. Artıl Türkiye genelinde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Almanya, Fransa, Amerika Hollanda ve İtalya da çalışmalar yapıyoruz. Bunun içim mutlu ve gururluyuz. Genelde konfeksiyon ağırlıklı triko üreticisiyiz. Kullanılır ve kolay ulaşılır ürünleri tercih ediyor insanlar. Burada sektörün öncü olanlarına ödül vermek istemişler bizi de bu ödüle layık gördüler. Mağazalarımız ve satış noktalarımız çeşitli ülkelerde var. Bizi sektörde diğer markalardan ayıran özelliklerimiz ; heyecanımız, isteğimiz arzumuz ve inanılmaz arge çalışmalarımız var. İşimizi severek yapıyoruz” şeklinde konuştu.