HomeUncategorizedYILDIZ TİLBE’NİN ŞAŞIRTAN GÖRÜNTÜSÜ

YILDIZ TİLBE’NİN ŞAŞIRTAN GÖRÜNTÜSÜ

YILDIZ TİLBE’NİN ŞAŞIRTAN GÖRÜNTÜSÜ

Bodrum’da bir kulüpte sahne alan Yıldız Tilbe'yi izlemeye gelenler fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışırken, ünlü sanatçı yaptığı danslarla kendinden geçti. Şarkı söylerken kollarındaki lekeler ise gözlerden kaçmadı.

Bodrum Gümbet barlar sokağında bulunan Pasha clup’de sahne alan Yıldız Tilbe, sahneye çıkmadan saatler önce bilet satışları bitti. Kapıları erken saatte müşterilerine kapatan kulüpte izdiham oluştu. Yakalık 2 bin kişinin geldiği kulüpte Tilbe hayranları fotoğraf çektirmek için bir birleriyle yarıştı.

3 SAAT SAHNEDE KALDI

Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tilbe, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Hareketli ve slow şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı, yaptığı danslarla da ilgi odağı oldu. 

Zaman zaman hayranları ile beraber şarkılarını seslendiren Tilbe, yaklaşık 3 saat boyunca canlı performans şarkılarını okudu.

YILDIZ’IN KOLLARINDAKİ LEKELER

Geçtiğimiz yıl aynı kulüpte eğlenmeye gelen Yıldız Tilbe'nin bacaklarındaki pul pul olan lekeler dikkatlerden kaçmamıştı. Sedef hastası olduğu söylentilerine yanıt vermeyen Tilbe, bu yıl aynı kulüpte sahne aldı. Ünlü sanatçının bacağındaki lekelerin aynısının kollarında da olması dikkatlerden kaçmadı. İki kolunda da pul pul lekeler olan Tilbe’nin sedef hastası olduğu iddiaları yeniden gündeme geldi. Sözcü