HomeMagazinYELDA KIRÇUVAL’DAN HEMCİNSLERİNE SERT AÇIKLAMALAR!

YELDA KIRÇUVAL’DAN HEMCİNSLERİNE SERT AÇIKLAMALAR!

YELDA KIRÇUVAL’DAN HEMCİNSLERİNE SERT AÇIKLAMALAR!

“SİZ KADINLAR, DEMET ŞENER’İN ACISIYLA BESLENİYORSUNUZ”

Son günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Benimle Söyle’ jürisinde yaptığı orijinal yorumlar ve tarzıyla dikkat çeken televizyon programcısı ve yazar Yelda Kırçuval, geçen hafta katıldığı ‘Gıybet mi’ adlı youtube programında ses getirecek açıklamalara imza attı.

Adapsız Kadınlar Hayasız Erkekler ve İnsanı İnsan Acıtır adlı iki kitabı bulunan Kırçuval, İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in arasında boşanma sonrası süregelen sancılı iletişimi değerlendirirken “İbrahim Kutluay’ın Demet Şener’in evine girip çok rahat bir şekilde gömleğini çıkarması, oradaki davranışları…. Yahu sen bu cesareti, rahatlığı nereden buluyorsun? Neden hiçbir kadın bu konuyla ilgili konuşmuyor? Neden kimse bu davranışın ciddi anlamda bir psikolojik şiddet olduğunu söylemiyor? Seninle ayrılmış bir kadının evine sen öyle giremezsin, o senin sevgilinle yaşadığın eve gelip ayaklarını uzatıp ‘İbrahim bir kahve getirsene’ diyebiliyor mu? Demet Şener’i başka şeylerde eleştirebilirsiniz. Peki psikolojik şiddeti ne olacak İbrahim Kutluay’ın insanlar konuşmuyor çünkü içlerinden mutlu oluyorlar. O yüzden diyorum insanı insan acıtır, Demet Şener’in gerçekten psikoljik olarak canını yakan duruma seyirci kalan siz kadınlar, onun acısıyla besleniyorsunuz” ifadelerini kullanarak Şener’e uygulanan psikolojik şiddete karşı susan kadınları eleştirdi.

LİSEDEYKEN TARKAN’A KADINLAR HAYRANDI, ERKEKLER İSE KISKANIYORDU!

Kendisine Tarkan ile aynı okulda okuması hakkında soru sorulan Kırçuval “Tarkan benden üst dönemdeydi, ablam ve şu anki eşiyle aynı sınıftaydı. O zamanlardan dünyanın en özel insanıydı. Biz onun etrafında pervaneydik, bütün kızlar ona hayrandı. Erkekler de haklı olarak çok kıskanıyorlardı. Uzun bir pardesüsü vardı, onunnla bir yürüyüşü vardı, inanılmazdı. Tam bir stardı” sözleriyle anısını paylaştı.

REYNMEN POP DÜNYASINA KAPAK OLDU

Dijital dünyada yapılan kaliteli işlere de değinen Kırçuval “Reynmen özellikle pop camiasının, ben solistim/ ben şarkı söylüyorum diyenlere kapak oldu. Kimse kusura bakmasın. Reynmen’in başarısına şapka çıkarın” dedi.

“SPONSORLUK İÇİN DOĞMAMIŞ BEBEĞE HESAP AÇIYORLAR”

Ünlü televizyoncu bebeklerine daha doğmadan hesap açan ünlüler hakkında ise “Instagram hesaplarının hangi amaçla açıldığı aşikar. Çocuk sabah anne sütünü emmeden ‘Annecim, instagramımı aç kaç kişi görüntülemiş mi diyecek? Sen o sayfayı çocuğuna niye açıyorsun? Sponsorluklar gelecek… Konuştuğunuz zaman da çocuğumuzu böyle şeylere alet etmeyin derler. Kimse silah zoruyla sana hesap açtırmıyor. Neymiş efendim isim çalınmasın? O çocuk zaten 10 yıl sonra ‘anne hesap açmadın, çalınmış kariyerimi mahvettin mi?’ diyecek” cümleleriyle ironi yaptı.