HomeMagazin‘YASAK ELMA’DA FLAŞ TALAT BULUT KARARI!

‘YASAK ELMA’DA FLAŞ TALAT BULUT KARARI!

‘YASAK ELMA’DA FLAŞ TALAT BULUT KARARI!

Oyuncu Talat Bulut’un başrol oynadığı ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunulmuştu. Soruşturma başlatan savcılık, dava açmaya yetecek düzeyde delil elde edilemediği için ‘takipsizlik’ kararı verdi. Bunun üzerine sevilen dizinin yapımcısı, yeni sezon için kararını açıkladı.

Talat Bulut hakkında başrolünde yer aldığı ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı. Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, soruşturmada yeterince delil bulunamadığı için ‘takipsizlik’ kararı verdi.

‘TALAT BULUT İLE DEVAM’ KARARI

Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı’nın hazırlayıp sunduğu, teve2’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında; takipsizlik kararı ve ünlü oyuncunun dizideki akıbeti masaya yatırıldı.

FOX dizisi ‘Yasak Elma’nın yapımcısı Fatih Aksoy, söz konusu karar sonrası toplantı yaptıklarını ve Talat Bulut ile devam etme kararı aldıklarını açıkladı. Böylece 62 yaşındaki oyuncu, şu an tatilde olan dizinin ikinci sezonunda da başrolde yer alacak.