HomeMagazin‘YAŞ FARKI’ SORUSUNA OLAY CEVAP!

‘YAŞ FARKI’ SORUSUNA OLAY CEVAP!

‘YAŞ FARKI’ SORUSUNA OLAY CEVAP!

Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın, kendisinden 18 yaş büyük Cem Yılmaz ile aşk yaşadığını itiraf etmesinin ardından bir bomba açıklama da 46 yaşındaki komedyenden geldi. Cem Yılmaz’ın sunucu Defne Samyeli ile 1,5 yıllık ilişkisinin Sarıkaya nedeniyle bittiği iddia edilmişti.

Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkı, magazin gündemine bomba gibi düştü. Sevgili oldukları haberlerine sürekli kaçamak cevaplar veren ikiliden Serenay Sarıkaya, dün akşam yaptığı açıklama ile iddiaları doğruladı. Mikrofonların uzatıldığı Cem Yılmaz ise muhabirlerle flaş bir karşılık verdi.

İkilinin, Yunanistan’ın başkenti Atina sokaklarında gezerken görüntülendikleri kare sosyal medyayı sallamıştı.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da bir kez daha objektiflere yakalanan çiçeği burnunda aşıklar, bu kez bir mekanda meraklı gözlerden kaçamamıştı.

“HER ŞEY ORTADA”
Aşk tatilleri dün sona eren ikili, ayrı ayrı olarak İstanbul’a geldi. Cem Yılmaz’la (46) gittiği Atina tatili dönüşü havalimanında görüntülenen Serenay Sarıkaya (28), “Ne söyleyeyim ki her şey gördüğünüz gibi” sözleriyle bombayı patlattı.

“TATİL GÜZEL GEÇTİ”
Cem Yılmaz’a ise yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya ile arasındaki 18 yaş fark soruldu. “Çok şahane bir hayatım var. Atina tatili güzel geçti” diyerek söze başlayan usta komedyen, ‘yaş’ cevabı ile şaşkın çevirdi.

“NÜFUS MÜDÜRÜ MÜSÜN?”
Magazin muhabirlerinin “Daha önce katıldığınız programda Jennifer Lawrence için ’29 yaşında bana küçük gelir’ demiştiniz. Serenay Hanım 28 yaşında” şeklindeki sorusu üzerine Cem Yılmaz, “Nüfus Müdürlüğü’nden misin sen?” ifadelerini kulladnı.

‘Karakomik Filmler’ ile gişede hüsran yaşadıktan sonra özel hayatı ile magazin gündeminde ilk sırada yer alan Yılmaz, “Bu güzel sorular için teşekkür ederim” diyerek röpoırtajı sonlandırdı.