HomeMagazinWİLMA ELLES İLE ÜLKELER ARASI TELEKONFERANSLI REKLAM FİLMİ

WİLMA ELLES İLE ÜLKELER ARASI TELEKONFERANSLI REKLAM FİLMİ

WİLMA ELLES İLE ÜLKELER ARASI TELEKONFERANSLI REKLAM FİLMİ

Oyuncu Wilma Elles çocuklar ve yetişkinler için kullanılan vitamin markası Argivit Focus’un reklam filminde çocukları ile birlikte rol aldı.

Tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüs salgını nedeni ile ülke dışına çıkamayan Wilma Elles daha önceden firma ile anlaşma yapması nedeniyle hem kendisini hem de çocuklarını tehlikeye atmadan reklam filminde oynadı.

Yapımcılığını “İnce Fikirle Yapım-Zeki SincarProduction’un üstlendiği ve yönetmenliğini Ateş Fatih Uçan’ın yaptığı reklam filmi dünyada ilk kez telekonferans sistemi ile çekildi.

Oyuncu Wilma Elles, “Korona gerçekten bütün normalleri değiştirdi. Hayatımda ilk defa iki ülke arasında telekonferans yöntemi ile bir reklam filminde oynadım. Yanılmıyorsam bu dünyada bir ilk oldu. Bu ilkin içerisinde yer aldığım için çok mutluyum.

Alışık olmadığım zorluama bir o kadar da keyifli bir süreçti. Hem çocuklarımla vakit geçirip eğlendim hem de ilk defa onlarla bir reklam filminde yer aldık. Bu fikri bulan yönetmen Ateş Fatih Uçan ve Zeki Sincar’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.