HomeUncategorizedWESLEY SNEIJDER KESENİN AĞZINI AÇTI

WESLEY SNEIJDER KESENİN AĞZINI AÇTI

WESLEY SNEIJDER KESENİN AĞZINI AÇTI

Wesley Sneijder, kendisine ikinci kez babalık sevinci yaşatan Yolanthe Cabau için kesenin ağzını açtı.

Yeşil sahalardaki başarısı kadar düzgün aile yaşantısıyla da milyonların takdirini kazanan Wesley Sneijder, eşi Yolante Cabau'ya olan düşkünlüğünü bir kez daha konuşturdu.

Galatasaraylı yıldız, lige verilen arayı fırsat bilip 2015'in son gününde ailesiyle Dubai'ye gitti. 25 derece sıcaklıkta deniz ve güneşin tadını çıkaran Yolanthe Cabau ile Sneijder, tatilde çekilen fotoğraflarını da sosyal medyadan paylaştı.

16 Ekim'de dünyaya gelen oğullarıyla mutlu bir aile tablosu çizen çift, fotoğraflarıyla da olay yarattı. Dün de oğlu Xess Xava ile fotoğraf paylaşan güzel yengenin parmağındaki gösterişli yüzük ise gözden kaçmadı.

KADINLARI KISKANDIRDI!

6 karat pırlantadan oluşan yüzüğün Wesley Sneijder'in eşine annelik hediyesi olduğu söyleniyor. Galatasaraylı yıldızın, kendisine ikinci kez babalık sevinci yaşatan Yolanthe Cabau'ya aldığı pırlanta yüzüğün fiyatı ise yaklaşık 750 bin lira.

Bu arada güzel yengenin fotoğrafları kadın takipçilerini kıskandırdı. Birçok kişi, "Fotoğrafta yüzükten başka bir yere bakamıyorum", "Lütfen 2016 bize de Sneijder versin" gibi yorumlar yaptı.

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı, Yolanthe Cabau'ya olan aşkını gözler önüne sermekten hiç çekinmiyor. Hatta yıldız futbolcunun vücudunda, güzel eşinin yüzünün dövmesi de bulunuyor.

Kaynak: Takvim