HomeMagazinÜNLÜLER DÜNYASININ YILDIZ HARİTASI KARIŞIK

ÜNLÜLER DÜNYASININ YILDIZ HARİTASI KARIŞIK

ÜNLÜLER DÜNYASININ YILDIZ HARİTASI KARIŞIK

Ünlüler dünyasının yıldız haritalarına bakarak nokta atış öngörülerde bulunan Uzman Astrolog Özlem Recep yine doğru tahminleriyle şaşırttı.

Kısa süre önce katıldığı bir televizyon programında “Seren Serengil” sağlık sorunları yaşıyor ama özel hayatında büyük bir sürpriz olacak. Bizleri şaşırtacak bir hamle yapabilir. Kısa sürede hastalıklarını atlatacak hatta tekrardan nikah masasına oturacak” diyen Uzman Astrolog Özlem Recep’in bu açıklamasından sadece bir hafta sonra Serengil evleneceğini açıklayarak herkesi şaşırttı.

Uzman Astrolog Özlem Recep, yılın aşkı olarak lanse edilen Hakan Altun ile Gonca Vuslateri birlikteliğinin de iki önemli ayrılık süreci yaşayacağını dile getirmişti. İki ünlü ismin yıldız haritasına bakarak yorumda bulunan Özlem Recep, “Bu ikili Şubat ayına kadar problemler yaşayabilir. Önlerinde bir ayrılık süreci var. Eğer ki bu ayrılık sonrası barışırlarsa bir kriz de Haziran ayında yaşayacaklar. Altun ve Vuslateri, bu iki kriz sonrası birlikteliğe devam etme kararı alırsa 2021 yılının Sonbahar-Kış aylarında nikah masasına oturabilir” demişti. Ünlü çift geçtiğimiz hafta ayrılık kararı aldı fakat astrolojik öngörülere göre ikili barışırsa bir yıl içerisinde güzel kararlar alabilir.

DEMET AKALIN TEKRAR NİKAH MASASINDA

Uzman Astrolog Özlem Recep şimdi de Demet Akalın ile Okan Kurt çiftinin ikinci kez nikah masasına oturacağını öngördü. Recep, “Akalın ile Kurt Şubat ile Mart ya da Haziran ile Temmuz aylarında tekrar evlenebilir” diye konuştu.

SERENAY’IN HAZİRAN’DA YÜZÜ GÜLECEK

Serenay Sarıkaya’nın önümüzdeki iki ay daha sıkıntılı olacağını dile getiren Özlem Recep şunları söyledi: “Serenay, uluslararası nitelikte bir projeye imza atabilir. Aşk ve sevgi konularında Ocak ve Şubat aylarında zorluk yaşasa da bu aylarda üzüldüğü konuların Haziran ayında lehine dönmesi mümkün. Yeni bir aşk geliyor.”

KEREM, HANDE’NİN GÖZÜNDEN DÜŞECEK

HANDE’NİN AYAKLARI YERDEN KESİLECEK

Kerem Bursin ile Hande Erçel arasındaki iletişimi değerlendiren Uzman Astrolog Özlem Recep, “Şubat ayında Kerem Bursin’in yurtdışı bağlantılı biri ile iletişime geçmesi ve gizli kaçamakları, Hande Erçel’de değersizlik yaşatacak. Hande’nin tepkilerindeki değişikliği anlayan Bursin yaz aylarında Hande’ye daha farklı gözle bakmaya başlayabilir ama bu iş sonuca ermez. Hande Erçel, Ekim ayında yeni tanışacağı biriyle 2022 yılının ilk günlerinde büyük bir aşka merhaba diyecek” dedi.