HomeMagazinÜNLÜLER CORONA VİRÜS NEDENİYLE MARKETE AKIN ETTİ!

ÜNLÜLER CORONA VİRÜS NEDENİYLE MARKETE AKIN ETTİ!

ÜNLÜLER CORONA VİRÜS NEDENİYLE MARKETE AKIN ETTİ!

‘Evde kal’ çağrılarına uyan ünlü isimler, corona virüs salgınında vakaların artması nedeniyle, önceki gün markete akın etti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de her geçen gün artan corona virüs vakaları nedeniyle herkes tedbir alıyor. Ünlüler de evinde kalmaya özen gösterirken, ihtiyacı olanlar da özellikle market alışverişi için dışarı çıkıyor. İşte markete giden ünlü isimler…

AYÇİN İNCİ
Filtreli maskesi ve plastik eldivenleriyle Cihangir’de alışverişe çıkan Ayçin İnci, “Dezenfektan ve kolonya bulmak mümkün değil. Bir hafta önce hepsi tükenmiş… İstifçilik çok kötü bir şey. Yanımdaki kişi 10 tane makarna ve paket paket un aldı, buna ne gerek var?” dedi.

AYTA SÖZERİ
Market sırasında objektiflere takılan Ayta Sözeri ise “Size dezenfektan ikram edeyim” diyerek, gazetecilere takıldı. Evin aylık ihtiyacı için alışveriş yapacağını söyleyen şarkıcı, “Normalde de giderlerimi toplu karşılarım. Bozulmayan şeyleri stoklarım. Panik ortamı yaratmak kötü… Sonuçta herkes evinden çıkıp, ihtiyacını karşılayabiliyor” diye konuştu.

ASUMAN DABAK
Fotoğrafının çekilmesiyle şaşkınlık yaşayan Asuman Dabak, “Arkadaşlar market önünde ne işiniz var? Birkaç parça şey alıp, çıkacağım ama içerisi çok kalabalık” açıklamasını yaptı.

FERDİ ATUNER
Elindeki bulgurla poz veren Ferdi Atuner, “İnsanların yiyeceği kadar alması gerekiyor. Bir alışveriş kültürü olması lazım. Yemeden çöpe atılan her besin kıtlık sebebidir” diyerek, uyarıda bulundu.

Milliyet