HomeMagazinÜNLÜ OYUNCUNUN BEYNİNDE TÜMÖR ÇIKTI!

ÜNLÜ OYUNCUNUN BEYNİNDE TÜMÖR ÇIKTI!

ÜNLÜ OYUNCUNUN BEYNİNDE TÜMÖR ÇIKTI!

ATV’nin en sevilen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yılbaşı tatilinin ardından 6. sezonu ile ekran macerasına devam edecek. Set ekibi ve oyuncular büyük hazırlığın içinde yer alırken başrol oyuncusundan kötü haber geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hayriye Ana’sı Sabina Toziya, dizinin yılbaşı tatiline girmesi nedeniyle soluğu memleketi Makedonya’da almıştı. Çekimlerin başlamasına az bir zaman kala Türkiye’ye geri dönmek için hazırlıklara başlayan Sabina Toziya bir anda bayıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun beyninde tümör olduğu tespit edildi.

AMELİYAT 10 SAAT SÜRDÜ

Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce tarafından ameliyat edilen Sabina Toziya, 10 saat süren ameliyattan sonra beynindeki tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu daha sonra normal servise çıkarıldı, Sabina Toziya’nın bugün evine götürüleceği öğrenildi.

SAĞ TARAFINA FELÇ İNDİ

Edinilen son bilgilere göre Sabina Toziya’nın sağ tarafıan felç indi. Ünlü oyuncu fizik tedavinin ardından eski sağlığına kavuşacak. Patoloji sonuçlarının çıkmasının ardından ünlü oyuncunun kemoterapi alıp almayacağı belli olacak.

Toziya’nın sağlık durumuyla ile beklenmedik bir durum yaşanırken EDHO senaryosunda değişikliğe gidildi. Senaryo gereği ölerek diziden ayrılacak olan ünlü oyuncu için cenaze sahnesi yazıldı.