HomeMagazinÜNLÜ OYUNCUDAN GÜZEL HABER GELDİ!

ÜNLÜ OYUNCUDAN GÜZEL HABER GELDİ!

ÜNLÜ OYUNCUDAN GÜZEL HABER GELDİ!

ATV’de ekrana getirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Saniye karakteri ile beğeni toplayan Selin Yenince koronavirüse yakalanmış ve bir süre yoğun bakımda tedavi görmüştü. Mutasyonlu virüse yakalandığı öğrenilen Selin Yeninci taburcu oldu.

Başarılı oyunculuk performansı ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinde dikkat çeken isimlerden olan Selin Yeninci, koronavirüse yakalanmış ve zorlu bir süreç geçirmişti. Mutasyonlu virüse yakalanan ünlü oyuncu bir süre yoğun bakımda tedavi gördü. 11 gün boyunca tedavi gören Selin Yeninci’den güzel haber geldi. Saniya karakteri ile beğeni toplayan ünlü oyuncu hastaneden taburcu edildi.

Selin Yeninci’nin koronavirüs tedavi sürecinden bahseden Prof. Dr. Bülent Soyupak şu ifadeleri kullandı: ‘Hastamız Selin Yeninci, 21 Şubat 2021 tarihinde başlayan boğaz ağrısı, kas ve eklem ağrısı, halsizlik şikayeti üzerine yapılan PCR testi ile Covid-19 tanısı almış. Şikayetlerinin artması üzerine hastanemize başvuran Selin Yeninci’nin 26 Şubat 2021 tarihinde hastanemizin yoğun bakım servisine yatışı yapılmıştır.

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Aydın Halefoğlu tarafından takip edilen hastamız, 11 gün hastanemizde tedavi görmüştür. 6 Şubat’ta yapılan PCR testinin negatif gelmesi ve şikayetlerinin düzelmesi nedeniyle, bugün, 8 Mart’ta taburcu ettik. Kendisine geçmiş olsun diyor ve bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlayarak sağlıklı günler diliyoruz’