HomeTv dünyasiÜNLÜ OYUNCU KADRODAN AYRILDI

ÜNLÜ OYUNCU KADRODAN AYRILDI

ÜNLÜ OYUNCU KADRODAN AYRILDI

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ali Sürmeli ve Ozan Akbaba gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bir isim daha ayrılıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; dizide ayrıca bir veda daha yaşanacak. Çevirdiği oyunlar ortaya çıkacak olan Ebru (Dilşad Şimşek) ekipten ayrılacak.

Beyin kanaması nedeniyle diziye ara vermek zorunda kalan Ali Sürmeli, sağlık durumunun düzelmesinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yeniden dahil oldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 179. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hızır, yakın dostu Tipi’nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle büyük yıkım yaşadı. Herkes tarafından sevilen Hayriye Ana’nın beklenmedik vefatı Çakırbeyli ailesini yasa boğar. Cenazede zor anlar yaşayan Hızır Çakırbeyli gözyaşlarına hakim olamaz.

Büyük bir boşluğun içine giren Hızır Çakırbeyli kendisine ihanet eden Ebru’ya yaklaşmıştır. Ancak Hızır artık namlunun ucundadır. Ebru ise Hızır Çakırbeyli’yi öldürmek için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.

Korkmazlar, masadaki hamleleri ile Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştırır. Öte yandan Kimsesiz Doğan’ın geri gelmesi dengeleri altüst eder. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz’ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan’ın da elini kuvvetlendirir.

Kaya, Didem’e talip olur ancak aldığı olumsuz yanıtın ardından olayı gurur meselesine döndürür. Kaya, Haşmet Façalı’nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmadı.