HomeUncategorizedÜNLÜ OYUNCU ANNE OLMAK İÇİN AMELİYAT OLDU

ÜNLÜ OYUNCU ANNE OLMAK İÇİN AMELİYAT OLDU

ÜNLÜ OYUNCU ANNE OLMAK İÇİN AMELİYAT OLDU

Geçen sene Kaz Dağları’nda Bülent Şakrak’la hayatını birleştiren Ceyda Düvenci (39) yeniden anne olmak için tedaviye başladı. 

Servikal yetmezliği hastalığı nedeniyle zor gebe kalan oyuncu, çareyi Amerika’ya gitmekte buldu. Servikal yetmezliği hastası olan oyuncu, Trans-Abdominal Cerclage ameliyatı oldu.

Engin Akgün’den olan beş yaşındaki kızı Melisa’nın Serebral Palsi GP hastalığı nedeniyle sürekli Amerika’ya giden Düvenci, Chicago’da ameliyat masasına yattı. 

Trans-Abdominal Cerclage (TAC) ameliyatından önce eşi Şakrak ve doktoru Arthur Haney’le olan fotoğrafını Instagram’dan paylaşan Düvenci, “Defalarca bebeğini kaybetmiş, hamileliğini yatakta geçirmiş, riskli yaşayan tüm kadınlara sesleniyorum. Servikal yetmezliği doğuştan olan bir rahim kasları yetmezliği rahatsızlığı ve ameliyatla çözümlenebiliyor. 

Bazılarımızda doğuştan bebeklerimizi taşıması gereken rahim ağzı bantı yok ama ameliyatla bu bant yerleştiriliyor. Sezeryan gibi yapılan ameliyat sonucu hemen hamile kalabiliyor” yazarak takipçilerine seslendi.

Ayrıca doktorunun iletişim bilgilerine de paylaşan Düvenci, “Ameliyatım çok iyi geçti. Doktorum muhteşem biri. Umarım sizin de hayatınıza mucize bir dokunuş sağlamış olurum” diyerek not düştü.