HomeMedyaELIAS BEACH’TE CANLI MÜZİK KEYFİ DEVAM EDİYOR!

ELIAS BEACH’TE CANLI MÜZİK KEYFİ DEVAM EDİYOR!

ELIAS BEACH’TE CANLI MÜZİK KEYFİ DEVAM EDİYOR!

Bu yaz Alaçatı’da kapılarını açan yeni beach ve restoran Elias Beach ile Çeşme’de Yunan esintileri yaşanıyor. Fettah Can, Yol Project, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin canlı müzik performansları ile daha da şenleniyor.
Beach ve restoran kısmı ile beraber toplam 500 kişi kapasiteli Elias Beach, bembeyaz dekorasyonu, renkli detayları, zeytin ağaçları ile sanki Yunan Adaları’nda tatil yaparmış gibi hissettiriyor. Lezzet konsepti tamamen Yunanlı şef Stathis Dapiasis tarafından hazırlanan Elias Beach’in plaja ve restorana ait iki farklı menüsü bulunuyor.


DJ partileri ile ses getiren Elias Beach, denizin üzerinde kurulu olan sahnesinde ağırladığı ünlü isimleri canlı performanslarıyla da büyük ilgi görüyor. Sezon boyunca her Cuma saat 17.00 itibariyle Yol Project, her Pazar DJ Murat Kıroğlu, Elias Beach sahnesinde yerini alıyor. 31 Temmuz ve 14 Ağustos Cumartesi günleri, Fettah Can yine muhteşem bir canlı performans ile Elias Beach’te kendini gösteriyor. Oğuzhan Koç, 7, 21, 28 Ağustos tarihlerinde Elias Beach’te seslendireceği en sevilen şarkıları ile hafta sonunun keyfini doyasıya yaşatıyor. Kapıları saat 10.00’da açılan Elias Beach, plaj, restoran ve konserler için rezervasyonla hizmet veriyor.