HomeMedyaÜNLÜ İSİMLERDEN BİKAP ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ’NE DESTEK

ÜNLÜ İSİMLERDEN BİKAP ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ’NE DESTEK

ÜNLÜ İSİMLERDEN BİKAP ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ’NE DESTEK

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP)’ın düzenlediği ve her yaz Bodrum’da geleneksel hale gelen alışveriş şenliği önceki gün girişimcileri bir araya getirdi. Bu yıl 3. kez Yalıkavak Moon Beach’te Erkan Ünal ev sahipliğinde gerçekleşen BİKAP Alışveriş Şenliği, giyimden aksesuara, dekorasyondan kozmetiğe farklı sektörlerden girişimcilerin markalarını tanıtmasına olanak sundu.

BİKAP’ın Kurucusu Bilge Kuru tarafından düzenlenen alışveriş şenliğine Öznur Yakın, Ece Vahapoğlu, Melda Aksu, Aslı Hünel, Zeynep Casalini, Hilal Toprak ve Ayşegül Ünal gibi ünlü isimler de stantlarıyla katılarak markalarını Bodrumlularla buluşturdu. Karanbey İnşaat sponsorluğunda gerçekleşen şenlik yoğun ilgiyle karşılandı. BİKAP’a katılan misafirler alışverişin yanı sıra havuz ve güneşin keyfini sürdüler.

BİKAP Alışveriş Şenliği’ne katılan ünlüler arasında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Serkan Çağrı, Sinem Sancaktar, Mensure Özbek, Nuray Fenercioğlu, Berrin Ak, Buket Dereoğlu, Aysel Akçay ve Dilek Çebi vardı.

MELDA AKSU
BERRİN AK
PERVİN ERSOY-ERKAN BİLGE ÖNAL-BİLGE KURU
BUKET DEREOĞLU