HomeMagazinÜNLÜ AMERİKALI ŞARKICI TÜRK KUAFÖR ORKUN BAYKUT’UN PEŞİNDE!

ÜNLÜ AMERİKALI ŞARKICI TÜRK KUAFÖR ORKUN BAYKUT’UN PEŞİNDE!

ÜNLÜ AMERİKALI ŞARKICI TÜRK KUAFÖR ORKUN BAYKUT’UN PEŞİNDE!

Nişantaşı’ndaki mağazasında ünlülerin saç tasarımını yapan kuaför Orkun Baykut’un başarısı Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Ariana Grande’nin dikkatini çekti. Yeni sahne showları ve klip çekimleri için klişeleri yıkan bir kuaför arayışında olan Ariane Grande’nin yolu Türk kuaför ile kesişti. Menajeri aracılığıyla Orkun Baykut’a iş teklif eden Ariane Grande, etnik ve modern çizgileri bir araya getireceği yeni projesinde stilini Türk kuaföre emanet edecek.

Ariana Grande bu yaz piyasaya süreceği yeni çalışması ve New York’ta gerçekleştireceği iki sahne şovunun gerçekleştirmek için pandemi sürecinin hafiflemesini bekliyor.

Ünlü Amerikalı şarkıcıdan gelen tekliften dolayı onore olduğunu anlatan Orkun Baykut, son zamanlarda Türk modacı ve Saç Tasarım Sanatçılarının yurtdışındaki birçok ünlü tarafından tercih edildiğine dikkat çekti. Orkun Baykut “Starlar klişeleri yıkıp farklı dokunuşlar arar oldu. Türkiyemizde bu konuda çok başarılı yetenekler ve sanatçılar var. Eskiden kuaförünü yurtdışından getirtirim diyen isimler vardı Türkiye’de. Şimdi ise fazla söze gerek yok” dedi.