HomeMagazinTÜRK TASARIMCILARI BİR ARAYA GELİYOR

TÜRK TASARIMCILARI BİR ARAYA GELİYOR

TÜRK TASARIMCILARI BİR ARAYA GELİYOR

Türk tasarımcılar www.dshestyle.shop’da buluşuyor…

Mart ayında Sitare Kalyoncuoğlu ve Şebnem Atay ortaklığında hayata geçen kadın platformu D’She Style, önümüzdeki günlerde ülkemizin gelecek vadeden başarılı kadın tasarımcılarını bir araya getirecek.

Zarif ve modern bir stil destinasyonu olan D’She Style, “Mutluluk &BEN’den başlar &;BİZ”e yayılır” mottosuyla hayata geçirdiği alışveriş sitesi ile modaya farklı bir yön vermeyi amaçlıyor. Kendi alanında başarılarıyla kabul görmüş yerli tasarımcıları www.dshestyle.shop’da buluşturacak olan platform, kadınların tüm alışveriş ihtiyacına yanıt verebilmeyi amaçlıyor.

Dünyanın ilk kadın tavsiye platformu D’She Style bünyesinde yer alan alışveriş sitesinde; Barrus, Diyar, Naibi, MYNAMEISO, Un Poco, Bassique, Accouchée, Deux Beautes, Fiolas, La Dolce Passione, VBJ, S’style, Parla, Sorbe gibi markalar yer alıyor. Kadınlara sağlıklı beslenme, spor, kalıcı makyaj, güzellik-bakım konularında tavsiyeler veren D’She Style, alışveriş sitesi içerisinde kadınlara her daim güzel ve genç kalabilecekleri paketler de sunacak. Kendi dalında uzman birçok kadının tavsiyelerini platformda ele alan D’She Style, bugüne kadar Revna Demirören, Arzu Sabancı, Demet Sabancı, Pınar Altuğ, Dr Dilek Avşar, Cansen Kut, Balçiçek Pamir, Taylan Kümeli gibi birçok isme de platformda yer verdi.