HomeMagazinTURA TURİZM’DE ÇARKLAR YURT DIŞI TATİLİ İÇİN DÖNÜYOR

TURA TURİZM’DE ÇARKLAR YURT DIŞI TATİLİ İÇİN DÖNÜYOR

TURA TURİZM’DE ÇARKLAR YURT DIŞI TATİLİ İÇİN DÖNÜYOR

Tura Turizm yazın gelişini düzenlediği bahar şenliği ile karşıladı. 4-5 Mayıs hafta sonuna özel Tura Turizm’in Bağdat Caddesi şubesine gelenler, tatil-felek ile hediye yurt dışı turu kazanırken Brezilyalı ve Hintli dansçılarla keyifli bir gün geçirdi. Sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyrukların oluştuğu tatil felek etkinliğinde anlamlı bir yardım projesine imza atıldı. Bu etkinlik kapsamında elde edilecek gelir, Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği (ÇABA)’ne bağışlanacak. Bu gelir de Elazığ’da yapılacak okul için kullanılacak.

52 yıldır Türkiye’nin en güvenilir tur operatörü olan Tura Turizm, Bağdat Caddesi’nde düzenlediği bahar şenliği ile hediye tur dağıttı. Yurt dışına TL ile götürdüğü turlarla dikkat çeken Tura Turizm’in bahar şenliğine katılım oldukça yoğun oldu. Yunus Günçe’nin moderatörlüğünde eğlenceli tatil felek yarışması ile katılımcılar, Rimini, Kıbrıs, Roma, Küba, Phuket, Dubai, Newyork- Miami, Balkanlar ya da Mariutus turlarından kazandı. Tura Turizm yöneticilerinin cömert davrandığı tatil-felek’te neredeyse tüm katılımcılar hediye tatil kazandı.

Ayrıca katılımcılar, Brezilyalı ve Hintli dansçıların özel gösterileri ile Bağdat Caddesi’nde keyifli bir gün geçirdi. Tatil felek ile hem katılımcılar kazandı hem de Elazığ’daki öğrenciler Tura Turizm bahar şenliğinde çocukları da unutmadı. ÇABA derneği ile anlamlı bir yardım projesine imza attı. Yarışma boyunca katılımcılara derneğe bağış yapılması konusunda çağrıda bulunuldu. Ayrıca yarışmadan elde edilecek gelir de derneğin Elazığ da çocuklar için yapacağı okul için kullanılacak.