HomeUncategorizedTuğba Özay: Bu sarılma bambaşkaydı!

Tuğba Özay: Bu sarılma bambaşkaydı!

Tuğba Özay: Bu sarılma bambaşkaydı!

Depremzedelere yardımcı olmak için afet bölgesine giden manken Tuğba Özay, buradan yaptığı paylaşımlarla yaşanan acının ne kadar büyük olduğunu gözler önüne seriyor. Özay, Instagram’da yayınladığı son fotoğrafla takipçilerinin gözlerini yaşarttı.

Kısa bir süre önce babasının kaybıyla sarsılan ve yaptığı paylaşımlarla ona duyduğu özlemi sürekli olarak dile getiren Tuğba Özay, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından depremzedelerin yardımına koştu.

“ACINIZ ACIMIZDIR”

Afet bölgesinden yaptığı paylaşımlarla yaşanan acının büyüklüğünü gözler önüne seren Tuğba Özay, bu defa Asena isminde bir depremzedeye sarıldı ve paylaşımına şu notu ekledi: Hayatım boyu çokça sarıldım insanlara .. Sarılmanın şifa olduğuna hep inandım .. Sarılmak kalplerin bir olmasıydı .. Yaraların sarılması acıların paylaşılması ben buradayım yalnız değilsin cümlesinin karşılığıydı .. Her şeye rağmen hayat devam ediyorun manasıydı .. Çok acılarda sarıldım insanlara elbet ama bu sarılma bambaşkaydı … Canım Asena’m .. Beni gördüğün ilk andaki tepkini asla unutmayacağım .. Acınız acımızdır .. Hep sarılacağız birbirimize .. Şifalanacağız kalpten kalbe.