HomeUncategorizedTÜRKİYE YİNE ‘PARAMPARÇA’ DEDİ

TÜRKİYE YİNE ‘PARAMPARÇA’ DEDİ

TÜRKİYE YİNE ‘PARAMPARÇA’ DEDİ

Paramparça’, Pazartesi akşamı yayınlanan 52. Bölümüyle, TNS ölçümlerine göre, Total’de yüzde 9.31 rating ve yüzde 22.05 izlenme payı, ABC1 kategorisinde de yüzde 9.93 rating ve yüzde 22.84 izlenme payı ile gün birincisi oldu.

GÜLSEREN’İN VEDASI YÜREKLERE İŞLEDİ

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 52’nci bölümü hafızalardan uzun süre silinmeyecek. Gülseren’in (Nurgül Yeşilçay) vurulup hayatını kaybettiği sahne izleyiciyi derinden etkiledi. 

HERKESİ AĞLATTI 

Gülseren ve Cihan’ın düğünleri, Bülent’in Ozan’a yönelttiği silahla tam bir kâbusa döndü. Ozan’ın vurulacağını anlayan Gülseren, hiç tereddüt etmeden kendini Ozan’ın önüne attı. Gülseren’in hayata veda cümleleri ise izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Gülseren’in “Seni çok sevdim Cihan. İyi ki sevdim. Bir rüyaydı bitti. Zaten gerçek olmayacak kadar güzeldi” sözleri yüreklere işledi. Paramparça’nın 52’nci bölümü #BirRüyaydı hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşularak TT (Trend Topic) oldu. 
 
ŞİMDİ NE OLACAK?

Dilara’nın hamileliğini öğrenen Ozan ve Cansu’nun tepkisi ne olacak? Hayatının aşkı Gülseren’i evlendiği gün kaybeden Cihan bundan sonra ne yapacak? Cansu ve Hazal aynı evde nasıl yaşayacak? Harun’un bundan sonraki planı ne olacak? Tüm bu sorular  ‘Paramparça’nın 15 Şubat Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.