HomeUncategorizedTOY ROOM CLUB İSTANBUL’DA

TOY ROOM CLUB İSTANBUL’DA

TOY ROOM CLUB İSTANBUL’DA

Dünyanın bir numaralı eğlence kulübü Toy Room Club; Londra, Dubai ve Mykonos’tan sonra İstanbul’ da… İddialı konsepti ve çok konuşulacak ambiyansıyla İstanbul gece hayatına “Merhaba” demeye hazırlanan Toy Room Club,  8 Ocak Cuma günü kapılarını açıyor…  

Tüm dünyada kalitesini ispatlayan ve faaliyet gösterdiği her ülkede adından sıkça söz ettiren Toy Room Club, kaliteli müziğin ve sıra dışı performansların İstanbul’daki ilk ve tek adresi olacak.
 
İşletmeciliğini Fırat Bakar ve Luca Maggiora’nın yürüteceği Toy Room Club, gece hayatına yeni bir soluk getirecek.  Etiler Nispetiye Caddesi’nde yer alan mekan, 8 Ocak Cuma günü eğlence sektörünün de yakından tanıdığı Cihan Şensözlü’nün ev sahipliğinde muhteşem bir açılışa imza atacak. 

İki kattan oluşan mekan, asma katta bulunan VIP alanında 50-60 kişilik kapasitesi, alt katta ise oturma düzenli 250 kişilik kapasitesiyle misafirlerini ağırlayacak. Toy Room Club, heyecan verici atmosferi, çağdaş ve lüksü harmanlayan iç dekorasyonuyla, şimdiden eğlence severlerin en renkli adresi olmaya aday.