HomeMagazinTeoman ve Gülcan Arslan arasında sürpriz yakınlaşma

Teoman ve Gülcan Arslan arasında sürpriz yakınlaşma

Teoman ve Gülcan Arslan arasında sürpriz yakınlaşma

Teoman ve Gülcan Arslan’ın geçtiğimiz gece özel bir davette yakınlaştıkları ve samimi oldukları iddia edildi. Gecenin hemen ertesi günü Teoman, kişisel sosyal medya hesabından Gülcan Arslan’ın dans ettiği anları paylaştı.
Hayatında uzun süredir kimsenin olmadığı bilinen Teoman ve yaz ayında oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile kısa süreli bir aşk yaşayan Gülcan Arslan’ın bir davette yakınlaştığı iddia edildi.

İkilinin davet boyunca hep yan yana oldukları, sahnede olan Kenan Doğulu şarkıları eşliğinde dans ettikleri öğrenildi. Gecenin hemen ertesi günü Teoman, kişisel sosyal medya hesabından Gülcan Arslan’ın dans ettiği anları paylaştı.

Bu paylaşım sonrası Arslan’da Teoman’ın paylaşımını kendi kişisel sosyal medya hesabında paylaştı ve Teoman’ı sosyal medyadan takibe aldı.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ
Gülcan Arslan, daha önce arkadaşlarıyla gittiği tatilde oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamıştı. Ancak, ikilinin birlikteliği uzun sürmemişti.

Teoman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çocukluk dönemleriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Yıllar öncesinin anan 53 yaşındaki şarkıcı, annesi Şaziment Yakupoğlu ile çekilen bu karesini yayınladı. Gönderisinde nasıl bir çocukluk geçirdiğinden bahseden Teoman, şu sözleri aktardı:

“Ben topraklarımın değil, odamın insanıyım. Çocukken arkadaşlarımla futbol, misket oynamak yerine odama kapanıp kitaplarla vakit geçirirdim. Annemse küçükken yaşıtlarımla kaynaşayım isterdi. İnsanlarla konuşmaktan utandığım için evde tek başıma oturuyorum diye endişelenirdi. Gerçi değişen bir şey yok, hala öyle… O yıllarda kitaplara fazlaca düşkündüm ve kitap bizde pek de matah bir şey sayılmıyordu. Hele kuzenim sürmenaj olunca, annem korktu. Çok okuyanların kafayı yediğini düşünüyordu. Okurken çok heyecanlanır, adeta kitabın içine girerdim. Annem, “Açma öyle gözlerini” derdi.”

“ALDIĞIMIZ PARADAN FERAGAT EDİYORUZ”
Sahne ücretlerinde indirime gittiklerini belirten Teoman, müzisyenlerin yaşadığı sıkıntılara değinmişti: Kendi aldığımız paradan feragat ediyoruz. Orkestramız normal paraları alıyor. Müzisyen arkadaşlarımız kazansın bizim için önemli değil. Müzisyenler o kadar zor durumda ki biz şarkıcılar şikayet etmeyelim.

Yazları genellikle Bodrum’da geçiren ünlü şarkıcı, tatil planlarının sorulması üzerine, “Bu sene bir yere gidesim yok. Bir süre daha buralardayım” demişti.