HomeMagazin“TEK KİŞİLİK REZERVASYON” UYGULAMASI ALANCHA’DA BAŞLADI

“TEK KİŞİLİK REZERVASYON” UYGULAMASI ALANCHA’DA BAŞLADI

“TEK KİŞİLİK REZERVASYON” UYGULAMASI ALANCHA’DA BAŞLADI

Koronavirüs sonrası mekanlar yeniden kapılarını açarken; Alancha farklı bir yol izleyerek Türkiye’deki ilk “Tek Kişilik Rezervasyon” uygulamasını başlattı. Her gece sadece tek bir kişi adına alınacak rezervasyon ile mekan o kişiye özel kapanıyor ve kalabalık ortamlarda tanımadığı kişilerle bir arada yemek yiyip, eğlenmek istemeyenlerin çekincesi ortadan kalkıyor. İstanbul’un önde gelen davet ve organizasyon şirketi A46 ile birlikte organize edilen uygulama kapsamında maksimum 45 kişi mekanın terası da dahil istenilen alanda, kendi arkadaş grubuyla keyifli ve güvenli bir gece geçirebilecek. Öncesi ve sonrası mekanın tüm hijyen hazırlıkları tamamlanarak, tüm önlemler titizlikle uygulanacak.

Pandemi ile değişen yeni dünya düzeninde, yeme içme ve eğlence sektörü de ciddi anlamda dönüşüyor. Tüm mekanlar koronavirüs sonrası hazırlıklarını tamamlayıp sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kapılarını yeniden açarken şehrin en iyi restoranlarından Alancha, Türkiye’de bir ilke imza atarak “Tek Kişilik Rezervasyon” uygulamasını başlattı. Her gece sadece tek bir kişi adına alınacak rezervasyon ile belirlenen geceye özel mekan o kişi adına kapatılacak ve böylece kalabalık ortamlarda tanımadığı kişilerle bir arada yemek yiyip, eğlenmek istemeyenlerin çekincesi ortadan kalkmış olacak. İstanbul’un önde gelen davet ve organizasyon şirketi A46 ile birlikte organize edilecek uygulama kapsamında maksimum 45 kişi mekanın terası da dahil istenilen alanda, yakın arkadaş grubuyla keyifli ve güvenli bir gece geçirmesi hedefleniyor.

Her şey kontrol altında

Teşvikiye’deki Maçka Armani Residence’da yer alan şehrin en popüler mekanlarından Alancha, kalabalık ortamlarda tanımadığı kişilerle bir arada yemek yiyip eğlenmek konusunda çekincesi olanlar için yeni dönemin ruhuna uygun bir uygulama ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Bir gecede ikinci bir rezervasyon alınmayacak. Normalde 100 kişinin üzerinde rezervasyon alabilen Alancha, 45 kişiden fazla kişi kabul etmeyecek. Rezervasyon teras dahi olsa rakam yükselmeyecek ve minimum harcama garantisiyle Alancha iki kişiye özel de kapatılabilecek.

Her rezervasyon öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek olan mekan, bu rezervasyon yöntemiyle risk faktörünü en aza indiriyor. Sadece birbirini tanıyan ve yemek öncesi ve sonrasında birbirinden haberdar olan kapalı grupların bir araya gelip, endişe etmeden güvenle keyfili bir gece geçirmeleri hedefleniyor.