HomeMagazinTASARIM BECERİ ATÖLYELERİ ATASUN OPTİK’İN KATKILARIYLA DİZAYN EDİLİYOR

TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ ATASUN OPTİK’İN KATKILARIYLA DİZAYN EDİLİYOR

TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ ATASUN OPTİK’İN KATKILARIYLA DİZAYN EDİLİYOR

2019 yılında Milli Eğitim Bakanlığı, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü beraberliğinde Tasarım Beceri Atölyeleri (TBA) sponsorluğu ile ilgili görüşmelere başlayan Atasun Optik, 2020 Şubat ayında İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Hasan Ali Yücel Ortaokulu’nda Tasarım Beceri Atölyesi projesini bitirdikten hemen sonra ülke genelinde farklı devlet okulları için çalışmalara başladı.

Pandemi dönemine denk gelen sosyal sorumluluk projesi, bakanlık tarafından belirlenecek İzmir’in Bayraklı ilçesindeki bir okulda da uygulanacak. Atasun Optik, çocukların eğitimini kolaylaştırmak ve onların başarı oranına katkı sağlamak için başlatılan bu projeyi desteklemeye devam edecek.

Çalışmaları daha öncesinde de ses getiren ve hala devam eden TBA sınıfı projesinin tasarım ve uygulaması N8 Proje Reklam A.Ş. Genel Müdürü Ufuk BİLGEN’e, denetim ve kontrolleri Milli Eğitim Bakanlığı, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, projenin tüm mali sponsorluğu ise sektörünün öncü markalarından GrandVision’ın iştiraki olan Atasun Optik’e ait…