HomeMagazinTARKAN’DAN MEGA DESTEK!

TARKAN’DAN MEGA DESTEK!

TARKAN’DAN MEGA DESTEK!

Tarkan, İzmir’in Seferihisar ilçesinde hayata geçen ve kurucusu olduğu Doğa Okulu’nun çalışmalarına desteğini sürdürüyor. Megastar, yöre halkının ürettiği zeytinyağından tam 100 şişe satın aldı. Tarkan, tanesi 600 lira olan 18 litrelik şişelere de 60 bin lira ödedi.

Tarkan, İzmir’in Seferihisar ilçesinde hayata geçen ve kurucusu olduğu Doğa Okulu’nun çalışmalarına desteğini sürdürüyor. Ege’deki tükenmek üzere olan zeytinlikleri arttırmak için uğraşan yöre halkı, çalışmalarına maddi destek sağlamak üzere Orhanlı Taşbaskı Zeytinyağı üretmeye başladı.

Tarkan, başlatılan ‘Ege’nin zeytinyağı imecesi’ne de katkı sağladı. Kendisinin yanı sıra eşi Pınar Tevetoğlu ile minik kızı Liya’nın sağlığı için organik gıdalardan şaşmayan ünlü sanatçı, yöre halkının ürettiği zeytinyağından tam 100 şişe satın aldı. Tarkan, tanesi 600 lira olan 18 litrelik şişelere de 60 bin lira ödedi. Sık sık Ege’yi ziyaret edip köylülerle bir araya gelen Tarkan, kurucusu olduğu Doğa Okulu’nun da çalışmalarını yakından takip ediyor. Tarkan’ın da arazisinin bulunduğu Seferihisar’daki Doğa Okulu tarafından başlatılan imecede 10 litrelik zeytinyağı 350 lira, 5 litrelik ise 200 liraya satılıyor. (kaynak:www.posta.com.tr)